Енергетика перегонів.

Cyclone від BratStyle.

R nineT від Bratty виправдовує свою назву Cyclone та викидає багато пилу. Кастомайзер Go Takamine ще раз доводить унікальність стилю Brat, який він створив. Енергетика перегонів присутня. Справжній Soulfuel. 

Профільний опис

Назва мотоцикла

Cyclone  

Майстерня-виробник

BratStyle 

Кастомайзер(-и)

Го Такаміне

Основа

R nineT

Виробництво/конверсія

2013/2014    

Клас мотоцикла

Brat Style 

Вражаючий почерк

Го Такаміне формує світ кастомізації, як ніхто інший. У 1998 році він заснував свій магазин з індивідуальної кастомізації BratStyle в Токіо і тим самим створив не тільки бренд, але і свій власний зовнішній вигляд. Тим часом Brat Style входить у число кращих мотоциклетних категорій, таких як Cafe Racer, Chopper або Tracker. Стиль Brat означає вінтажний дизайн у поєднанні з візуальною легкістю. Менш відполірований та більш стильний і яскравий - мотоцикл для душі. Його стиль надихає незліченну кількість любителів і професійних ремісників по всьому світу та викликає у японського ентузіаста мотоцикла велику повагу на сцені. У 2014 році Го відкрив ще один магазин у Лонг-Біч, штат Каліфорнія. Цим він остаточно закріпив свою міжнародну репутацію.     

+ Детальніше
«
Я змішав минуле з найближчим майбутнім, адже під, здавалося б, ностальгічною зовнішньою оболонкою знаходиться новий сучасний мотоцикл. »

Го Такаміне

BratStyle

Будучи пристрасним мотоциклістом, для Го Такаміне дуже важливо, щоб його мотоцикли були збалансованими та мобільними. Проте, він не шкодує жодних витрат, коли справа доходить до деталей, які надають кожній машині свій характер. Це стає ясно, коли ви дивитеся на перетворення R nineT "Cyclone". Го обладнав Tracker тонким баком. До цього додаються кермо Cowhorn, вилка Ceriani, передній ліхтар у стилі Bates, сидіння Cafe Racer і задній ліхтар BratStyle. Опозитним двигун має правильне світло з кришками клапанів і передніми кришками з полірованого алюмінію. Вихлоп у стилі flat-track та золотисто-жовте забарвлення в стилі ретро від GT & SKETCH забезпечують відчуття мотоперегонів.

+ Детальніше

Байк у деталях

Рама

Стандартна

Кузовні деталі

Передня кришка з разово полірованого алюмінію, фільтри K&N, хромовані деталі     

Передня підвіска

Вилка Ceriani, кермо Cowhorn handlebars, передня фара у стилі Bates, барабанне гальмо    

Задня підвіска

Задній ліхтар BratStyle, шини Firestone    

Вихлоп

Кастомний вихлоп в стилі flat-track

Забарвлення

Золоте забарвлення від GT & SKETCH 

Cyclone
Cyclone
Cyclone
Cyclone
Cyclone
Cyclone з видом на двигун
Cyclone
Cyclone з видом на бак

Рушійна сила для вашої душі.

Модифікації R nineT від найвідоміших кастомайзерів.

Дізнайтесь більше

Мотоцикли, які можуть вас зацікавити

spinner