Розслабся або жени.

з Clubman Racer від 46Works.

Вечірня поїзда в гори і недільний день на гоночній трасі - у японця Сіро Накадзіма були конкретні ідеї про те, що він хотів зробити зі своїм перетворенням R nineT. З Clubman Racer він створив універсал, повністю відповідний його власному смаку. І він так само відповідає вподобанням сцени.

Профільний опис

Назва мотоцикла

Clubman Racer

Майстерня-виробник

46Works

Кастомайзер(-и)

Shiro Nakajima

Основа

R nineT

Виробництво/конверсія

2013/2014

Клас мотоцикла

Cafe Racer

Самореалізація в провінції

Його репутація передувала йому. Сіро Накадзіма давно зробив собі ім'я як музикант, перш ніж він вперше ступив у світ кастомізації. З лейблом Ritmo Sereno він відкрив у Токіо магазин європейських мотоциклів на замовлення та переобладнував в основному класичні мотоцикли BMW. У 2014 році Сіро переїхав з міста з мільйонним населенням у внутрішні райони Японії та відкрив новий магазин у передгір'ях гірського ланцюга Яцугатаке: 46Works. Чотири на японському - це сі, шість - ро. Крім виготовлених на замовлення байків, кваліфікований інженер виготовляв деталі для класичних автомобілів і меблів. У вільний час його можна зустріти у горах Яцугатаке так само часто, як і на вінтажних гонках. У центрі уваги Сіро лежить майстерність. У Яцугатаке він знаходить тишу та спокій, необхідні йому для створення мотоциклів, у яких у ДНК стільки ж уповільнення, скільки і потужності.

+ Детальніше
«
Я роблю музику або мотоцикли - моє мислення завжди однаково. Для обох фантазії стають реальністю. »

Сіро Накадзіма

46Works

Разом з Clubman Racer Сіро вперше працював над новим BMW Motorrad. Цей мотоцикл з'явився у рамках проекту R9T Japan, де чотири відомі японські кастомайзери переробили R nineT. Технічні характеристики: відсутні. Прекрасні передумови, щоб дати байку свій штамп з магазину. "Це був мій перший міжнародний контракт. Я багато подорожував і зустрів дуже цікавих людей зі сцени. Це було дуже захоплююче", - з гордістю розповідає Сіро. Його стиль стає дуже зрозумілим для легкого, функціонального мотоцикла. Алюмінієвий кузов повністю зроблений вручну. Лінія задньої частини нагадує стиль класичних гоночних машин. Сіро розуміє, як поєднувати продуктивність з вражаючими деталями, створюючи ідеальний баланс між відпочинком і гонками. 

+ Детальніше

Байк у деталях

Кузовні деталі

Алюмінієвий бак і задня частина зроблені вручну, сидіння від Razzle Dazzle, саморобні підніжки  

Передня підвіска

Вилка Öhlins, Колесо Magtan від JB-Power, нетипова одинична траверса, кліпси на кермі, зняте демпфірування керма, пружина вилки S 1000 RR 

Задня підвіска

Підвіска від Öhlins, колесо Magtan від JB-Power  

Вихлоп

Титановий вихлопний абсорбер ручної роботи 

Забарвлення

Забарвлення від Stupid Crown 

Clubman Racer
Clubman Racer
Clubman Racer
Clubman Racer
Clubman Racer
Clubman Racer
Clubman Racer
Clubman Racer

Рушійна сила для вашої душі.

Модифікації R nineT від найвідоміших кастомайзерів.

Дізнайтесь більше

Мотоцикли, які можуть вас зацікавити

spinner