Розслабся або жени.

з Clubman Racer від 46Works.

Вечірня поїзда в гори і недільний день на гоночній трасі - у японця Сіро Накадзіма були конкретні ідеї про те, що він хотів зробити зі своїм перетворенням R nineT. З Clubman Racer він створив універсал, повністю відповідний його власному смаку. І він так само відповідає вподобанням сцени.

Профільний опис

Назва мотоцикла

Clubman Racer

Майстерня-виробник

46Works

Кастомайзер(-и)

Shiro Nakajima

Основа

R nineT

Виробництво/конверсія

2013/2014

Клас мотоцикла

Cafe Racer

Самореалізація в провінції

Його репутація передувала йому. Сіро Накадзіма давно зробив собі ім'я як музикант, перш ніж він вперше ступив у світ кастомізації. З лейблом Ritmo Sereno він відкрив у Токіо магазин європейських мотоциклів на замовлення та переобладнував в основному класичні мотоцикли BMW. У 2014 році Сіро переїхав з міста з мільйонним населенням у внутрішні райони Японії та відкрив новий магазин у передгір'ях гірського ланцюга Яцугатаке: 46Works. Чотири на японському - це сі, шість - ро. Крім виготовлених на замовлення байків, кваліфікований інженер виготовляв деталі для класичних автомобілів і меблів. У вільний час його можна зустріти у горах Яцугатаке так само часто, як і на вінтажних гонках. У центрі уваги Сіро лежить майстерність. У Яцугатаке він знаходить тишу та спокій, необхідні йому для створення мотоциклів, у яких у ДНК стільки ж уповільнення, скільки і потужності.

+ Детальніше
«
Я роблю музику або мотоцикли - моє мислення завжди однаково. Для обох фантазії стають реальністю.
»

Сіро Накадзіма

46Works

Разом з Clubman Racer Сіро вперше працював над новим BMW Motorrad. Цей мотоцикл з'явився у рамках проекту R9T Japan, де чотири відомі японські кастомайзери переробили R nineT. Технічні характеристики: відсутні. Прекрасні передумови, щоб дати байку свій штамп з магазину. "Це був мій перший міжнародний контракт. Я багато подорожував і зустрів дуже цікавих людей зі сцени. Це було дуже захоплююче", - з гордістю розповідає Сіро. Його стиль стає дуже зрозумілим для легкого, функціонального мотоцикла. Алюмінієвий кузов повністю зроблений вручну. Лінія задньої частини нагадує стиль класичних гоночних машин. Сіро розуміє, як поєднувати продуктивність з вражаючими деталями, створюючи ідеальний баланс між відпочинком і гонками. 

+ Детальніше

Байк у деталях

Кузовні деталі

Алюмінієвий бак і задня частина зроблені вручну, сидіння від Razzle Dazzle, саморобні підніжки  

Передня підвіска

Вилка Öhlins, Колесо Magtan від JB-Power, нетипова одинична траверса, кліпси на кермі, зняте демпфірування керма, пружина вилки S 1000 RR 

Задня підвіска

Підвіска від Öhlins, колесо Magtan від JB-Power  

Вихлоп

Титановий вихлопний абсорбер ручної роботи 

Забарвлення

Забарвлення від Stupid Crown 

Рушійна сила для вашої душі.

Модифікації R nineT від найвідоміших кастомайзерів.

Дізнатись більше

Мотоцикли, які можуть вас зацікавити

spinner