Concept R 18 вривається у життя.

BMW Motorrad представляє свій новий концептуальний мотоцикл на виставці Concorso d'Eleganza Villa d'Este.

Світова прем'єра, яку з нетерпінням чекали всі шанувальники кастом-мотоциклів: компанія BMW Motorrad представляє концептуальний круїзер, оснащений прототипом нового двоциліндрового опозитного двигуна - найпотужніший з коли-небудь створених. Цей елегантний, мінімалістичний мотоцикл, який отримав лаконічне ім'я Concept R 18, явно дає зрозуміти, які нововведення нас чекають в цьому сегменті мотоциклів.

Концептуальний круїзер - головний у програмі на виставці Concorso d'Eleganza Villa d'Este.

Концептуальний круїзер - головний у програмі на виставці Concorso d'Eleganza Villa d'Este.

Представляти черговий шедевр на автомобільній виставці Concorso d'Eleganza Villa d'Este, яка проходить щороку в травні на узбережжі озера Комо, стало свого роду традицією для компанії BMW Motorrad. В останні роки відвідувачі цього самого ексклюзивного в світі «конкурсу краси» для ретро-автомобілів і мотоциклів могли побачити кілька видатних двоколісних творінь, створених компанією BMW Motorrad. У їх числі - модель Concept Ninety, створена за образом оригінальної моделі R 90 S, шестициліндровий беггер Concept 101 і модель R 5 Hommage, яка є триб'ютом популярної моделі 1936 року.

+ Детальніше

Прихильники круїзерів з чималим інтересом поставилися до двох приголомшливих кастомів, які були недавно представлені іменитими компаніями-виробниками з Японії та США і були оснащені прототипами потужного опозитного двигуна BMW Motorrad. Майстерням-виробникам - CUSTOM WORKS ZON і Revival Cycles - була надана повна свобода дій у створенні власної інтерпретації кастома з великим оппозитним двигуном. Моделі Departed і Birdcage, представлені до уваги публіки, змусили присутніх на заході шанувальників мотоциклетної техніки задатися питанням про те, якою ж повинна бути і звучати машина зібрана вручну від BMW Motorrad.

+ Детальніше
«
Мотоцикл - це кращий з аксесуарів. Він зовсім не обов'язково повинен бути найшвидшим - але зобов'язаний бути найкрасивішим. »

Едгар Хайнріх

Керівник відділу дизайну BMW Motorrad

Отже, очікування завершено, і судячи з натхненної реакції відвідувачів, які вперше побачили (і почули!) Concept R 18 на урочистому заході, присвяченому 90-річчю виставки Concorso d'Eleganza Villa d'Este, абсолютно очевидно, що ця концептуальна модель у всьому світі завоює серця багатьох, хто цінує спадщину і історію в дизайні мотоцикла, навіть якщо це - сучасна версія класичного круїзера. Але ще крутіша наступна новина: в 2020 році компанія BMW Motorrad випустить серію мотоциклів-круїзерів з новим високопродуктивним опозитним двигуном. Причому по дизайну і експлуатаційним характеристикам ці мотоцикли будуть походити на Concept R 18!

+ Детальніше
«
Наша історія унікальна, ми не схожі ні на одну іншу компанію - і в цьому наша сила. Сила, яку ми збираємося застосувати. »

Едгар Хайнріх

Керівник відділу дизайну BMW Motorrad

У стилі BMW Motorrad: лаконічність і простота.

У стилі BMW Motorrad: лаконічність і простота.

Concept R 18 - це справжній шоу-стоппер. При погляді на нього стає ясно, що в прагненні створити привабливий, мінімалістичний мотоцикл зібраний вручну дизайнери вирішили звернутися до минулого бренду. Немає сумнівів в тому, що ці талановиті фанати своєї справи, багато з яких кастомізують мотоцикли у вільний від роботи час, дотримались обіцянки, випустивши модель R 5 Hommage в 2016 році - рівно через 80 років після появи на світ легендарного спортивного мотоцикла з опозитним двигуном, який став прообразом цієї новинки. Мотоцикли з цього сегмента повинні бути оснащені потужним двигуном, і якщо двигуна об'ємом 500 куб. см, як на моделі R 5, мало (за сучасними стандартами), тоді найпотужніший з коли-небудь створених опозитних мотоциклетних двигунів безсумнівно підійде.

+ Детальніше
Concept R 18
Concept R 18
Concept R 18
Concept R 18
Concept R 18
Concept R 18
Concept R 18
Concept R 18
«
Компанія BMW давно мріяла випустити мотоцикл з потужним опозитним двигуном, який був би спадкоємцем однієї зі старих моделей бренду. Настав час втілювати мрії в життя. »

Майкл Едер

Відділ дизайну BMW Motorrad

Тільки найнеобхідніше.

Тільки найнеобхідніше.

Модель Concept R 18, яка є чудовим проміжним варіантом між вищезгаданим мотоциклом-реплікою і майбутнім серійним мотоциклом, відрізняється стильним дизайном і вражаючим виглядом, який не може не привертати увагу. Найвидатніша деталь - це, без сумніву, масивний опозитний двигун, який значно перевищує за розміром 500-кубову версію, встановлену на моделі R 5, і створений для того, щоб захоплювати. Величезні колеса зі спицями (21 дюйм спереду і 18 дюймів ззаду) покликані відповідати вражаючим пропорціям і виразному характеру цієї нової моделі. Видозмінена передня частина і вихлопна труба Fishtail («риб'ячий хвіст») підкреслюють унікальність дизайну цього мотоцикла.

+ Детальніше

Простий і лаконічний Concept R 18 з подовженим силуетом - це справжній витвір мистецтва з полірованими алюмінієвими кришками двигуна, каплевидним бензобаком, витягнутою вилкою і деталями, прикрашеними лініями золотистого кольору. Щоб надати цьому мотоциклу мінімалістичний класичний вигляд, в його дизайні використовувалися тільки три види металевих поверхонь - оброблені, пофарбовані або поліровані. Шини RILLE від бренду Metzeler мають спеціалізований малюнок протектора і особливе забарвлення боковин. Ті, хто знайомий з мотоциклами BMW зразка 50-х років, впізнають сидіння в стилі Pagusa з тисненим логотипом і матовим шкіряним оздобленням.

+ Детальніше

Невимушена їзда, яка доставляє щире задоволення.

Невимушена їзда, яка доставляє щире задоволення.

Відкрита карданна передача, консольна підвіска заднього колеса, подвійний карбюратор Solex від автомобіля BMW 2002 року, встановлена ​​між стійками вилки світлодіодна фара, за своїм дизайном аналогічна фарам Bosch зразка 1950-х років, відсутність видимого механізму перемикання швидкостей. Історія, що почалася з появою R 5 Hommage, триває, але найцікавіше полягає в тому, що її продовження веде нас не в напрямку високих технологій, а по шляху пошуку індивідуальності, самобутності і емоційного відгуку. Можливо, настав час пригальмувати і насолодитися красою?

+ Детальніше

Шедевр з титану.

Майстерня Revival Cycles представляє кастом Birdcage з новим опозитним двигуном.

Дізнайтесь більше

Мотоцикли Heritage

spinner