Мерехтливі 70-ті.

Подорож на мотоциклі у часі з Hell on Wheels MC.

R nineT Scrambler від Хейдена Робертса відроджує 70-ті роки з великим колоритом та увагою до деталей, надаючи навіть кастомайзеру можливість випробувати особливу подорож на мотоциклі в часі.  

Профільний опис

Назва мотоцикла

R nineT Scrambler

Майстерня-виробник

Hell on Wheels MC

Кастомайзер(-и)

Hayden Roberts

Основа

R nineT Scrambler

Виробництво/конверсія

2017/2017

Клас мотоцикла

Cafe Racer

Все, що блищить - це золото

Лише один погляд на R nineT Scrambler від Hell on Wheels MC і 70-і повернулися в повному розпалі: штани з дзвіночками, лавові лампи і діти, що їздять на велосипедах. В епоху диско автомобілі BMW часто мерехтіли золотом у кольорі Ceylon Gold з такими моделями, як E9 або 2002. Мотоцикл від Хейдена Робертса також може похвалитися цим золотим блиском, віддаючи данину часу. Бак, задня захисна пластина ручної роботи та захисні кришки на повітряних фільтрах були пофарбовані в золотий колір і відокремлені посередині широкою чорною смугою. Навіть ностальгічне сидіння несе характерний зразок тартана (клітчастої тканини) з автомобілів того часу.  

+ Детальніше
«
Коли я катаюся на мотоциклах, моя голова повністю вільна - я обожнюю це. Тоді мова йде тільки про звук двигуна та пошук кращих маршрутів. »

Хейден Робертс

Hell on Wheels MC

Чорно-білі тюремні смуги на фарах є відмінною рисою Hell on Wheels MC. І модель, і назва каліфорнійської майстерні передають образ крутого хлопця. Але всі вони насправді "дурні", запевняє Хейден. Це призначено, щоб бути глузливим. Якщо ви подивіться уважно, ви також помітите їхній типовий малюнок у нижній частині задньої захисної пластини. Але це єдині вільні від ностальгії області. Протитуманні фари від S.E.V. Marchal функціональні, стильні та одночасно нагадують про 70-і роки. Точно так само, як керамічний зовнішній вигляд вихлопної системи, яка нагадує випускні колектори більш ранніх спортивних автомобілів, а її подвійні банки забезпечують чистий звук. 

+ Детальніше

Байк у деталях

Рама

Серійна

Кузовні деталі

Серійний бак, захист повітряного фільтра, сидіння з малюнком тартан, протитуманні фари від S.E.V. Marchal  

Передня підвіска

Оздоблення панелі на передніх вилках з відкритими зварними швами, в іншому відповідає серійній

Задня підвіска

Задній щиток ручної роботи, серійний маятник, колеса з перехрещеними спицями    

Вихлоп

Виготовлений власноруч подвіний вихлоп

Забарвлення

Золотисте Ceylon Gold з чорними смугами та тонкими смужками, чорно-білими смугами     

Зона керма

Whimsical isdt

Повернення на стару батьківщину.

Хайден зібрав байк усього за п'ять тижнів. Щоб заощадити час, він не став ухилятися від грубих методів: за словами BMW Motorrad, для розширення впускного глушника потрібно вісім годин - але з мультипилкою це займає всього вісім хвилин. Супутній повітрозабірник і оздоблення панелі виявилися в купі металобрухту. Хайден замінив все на прості, почищені шматочки металу. Новий повітряний фільтр дозволив опозитному дихати. І оскільки Хейден любить їздити на мотоциклі (крім переобладнання і ремонту, Hell on Wheels MC також відомий організацією перегонів по всьому світу), він перепрограмував контролер і зумів трохи збільшити потужність.

Додаткова потужність була введена в дію у декількох місцях, таких як Glemseck 101 у 2017 році, де дружина Хейдена, Джой Льюїс, взяла участь у декількох восьмимильних гонках. Після цього вони вирушили у медовий місяць, катаючись на байках по Європі, Шварцвальду, Ардену та північній Франції. В кінці туру, Хайден взяв трохи особистого часу, щоб подорожувати самостійно. Він повернувся в Англію вперше за майже 17 років - і що могло бути більш стильним, ніж перетнути кордон на своєму скремблер R nineT?

+ Детальніше

Рушійна сила для вашої душі.

Модифікації R nineT від найвідоміших кастомайзерів.

Дізнайтесь більше

Мотоцикли, які можуть вас зацікавити

spinner