Мотоцикли GS

Collage of BMW Motorrad GS models.

Уже понад сорок років моделі GS уособлюють прагнення до пригод і невгамовну пристрасть до нових вражень - чи то в найвіддаленіших куточках світу, чи то в комфортних умовах вашої місцевості. Завдяки своїм потужним двигунам вони забезпечують впевненість, необхідну для легкої навігації незнайомими територіями. Передові технології та різноманітні режими їзди гарантують безпеку, чудове зчеплення з дорогою та виняткову маневреність на будь-якій поверхні та за будь-яких погодних умов. Крім того, передня частина з характерним дизайном безпомилково виділяє модель GS навіть у найвіддаленіших і важкодоступних місцях.

+ Детальніше

Наші моделі GS

R 1250 GS

Нестримна жага до пригод і неперевершений опозитний двигун. Сім режимів їзди вражають на абсолютно будь-якій місцевості.

R 1250 GS Adventure

Необмежений відстанню та бездоганно споряджений. Місткий 30-літровий бак та надійний опозитний двигун цього байку втілюють досконалість та маневреність у ваших дослідницьких мандрівках.

F 850 GS

Дух пригод тече його венами: ідеально відкалібрований для бездоріжжя байк з високим крутним моментом. Його технічні властивості перетворюють перешкоди на сприятливі можливості.

F 850 GS Adventure

Світ стає суцільною пригодою. Потужний привід і багате стандартне оснащення цієї моделі є ідеальними інструментами для тривалих подорожей і долання складних місцевостей.

F 750 GS

Ваш квиток до бурхливих пригод: спонтанно втекти, залишити все позаду, розширити свої горизонти. Цей мотоцикл підкорює будь-яку поверхню.

G 310 GS

Щоденна жага до нових пригод: культова ергономіка GS та високоякісне оснащення цього мотоцикла гарантують насолоду від безтурботної їзди містом та його околицями.

Унікальні пригоди - щоразу

R 1250 GS Adventure on rough terrain.

Кожні два роки найкращі райдери світу змагаються за перемогу в престижних Міжнародних змаганнях GS Trophy. Спочатку найвправніші учасники демонструють свої здібності на національних відбіркових змаганнях, здобуваючи привілей представляти свою країну на міжнародному етапі. Їхня головна мета - підкорити найпривабливіші мотоциклетні гавані планети, від Нової Зеландії та Канади до Монголії та Албанії. Командна згуртованість, а також спритність і майстерність їзди мають вирішальне значення для подолання важких щоденних етапів і складних спецзавдань. І, звичайно, Міжнародні змагання GS Trophy сприяють зміцненню дружби на все життя.

+ Детальніше

Мотоциклетний одяг для ваших майбутніх пригод

Паралельно з розробкою мотоциклів ми вдосконалюємо своє спорядження. Тому ми розуміємо ваші справжні потреби під час подорожей. Наше екіпірування проходить ретельне тестування та проєктування. Воно забезпечує чудовий захист, необмежену рухомість та неперевершений комфорт за будь-яких кліматичних умов.

+ Детальніше
До екіпірування external-link-arrow-slim

Розпочніть свою пригоду зараз

spinner