#NeverStopChallenging

Сімейство родстерів

Агресивна та компактна передня та чітко окреслена задня частини: наші родстери можуть похвалитися плавними лініями, які гарантують справжнє задоволення від їзди. Ці мотоцикли демонструють свою міць і відкрито висловлюють свої емоції всьому світу. Вони оснащені найсучаснішими технологіями та режимами їзди, забезпечуючи максимальний контроль і точність як на прямих ділянках, так і на звивистих поворотах.

+ Детальніше

Наші родстери

S 1000 R

Цей мотоцикл має невпинний характер, адже його шасі та двигун походять від лінійки RR. Опціональний пакет M ще більше підвищує ходові характеристики.

F 900 R

Динамічний, прогресивний та інтуїтивний характер цього родстера проявляється в його чистому, спортивному дизайні. Він з нетерпінням чекає, щоб перетворити кожну вашу мить на хвилюючий досвід задоволення від їзди.

G 310 R

Прийміть виклики міста та насолоджуйтесь кожним днем на повну з цим родстером, який успадкував гени S 1000 R.

R 1250 R

Ця класика стала ще більш універсальною та виразною, втіливши в собі стильний дизайн і характерний опозитний двигун, щоб ви постійно отримували приємні емоції від їзди.

Ще більше задоволення

Яблуко від яблуні: ми працюємо над дизайном нашого одягу з огляду на конструкції наших байків, забезпечуючи оптимальний захист та комфорт. Крім того, ми приділяємо увагу елементам, які підкреслюють естетику родстера, навіть коли ви на ньому не їдете.

+ Детальніше
До екіпірування external-link-arrow-slim

Мрії збуваються

spinner