#RideAndShare

Сімейство туристичних мотоциклів

Наші неповторні туристичні моделі дарують натхнення завдяки своїм славнозвісним двигунам, що забезпечують динамічність і витривалість. Найсучасніші технології та злагоджені режими їзди гарантують безпеку та оптимальну керованість. До того ж, чудовий рівень комфорту цих мотоциклів стабільно демонструє, що продумані рішення, такі як асистент перемикання передач та зручні підніжки, є важливими для здійснення ідеальної подорожі.

+ Детальніше

Наші моделі туристичних мотоциклів

R 1250 RT

Колекціонує історії та проїжджає чималі відстані: зі своїм опозитним двигуном та нестримною динамікою цей універсальний мотоцикл дозволить вам насолоджуватися кожним кілометром подорожі.

K 1600 GT

Переповнений енергією та захоплюючими враженнями: непереборна потужність цього мотоцикла повністю змінює уявлення про перформанс-туризм, ставлячи райдера в центр уваги.

K 1600 GTL

Потужні шестициліндрові двигуни, широкі можливості оснащення та розкішний комфорт - усе це забезпечує бездоганну та розкішну подорож удвох.

K 1600 B

Повсякденна розкіш у стилі беггера: лише цей опис уже демонструє, наскільки розслаблено і комфортно ви можете подорожувати, насолоджуючись при цьому спортивним туризмом.

K 1600 Grand America

Збагачуйте свої мандрівки разом. Захоплюючий дизайн беггера в поєднанні з першокласним оснащенням задовольняє всі ваші бажання, створюючи незабутні враження від подорожі.

Безкомпромісні подорожі

Сучасний дизайн і високоякісні матеріали в поєднанні з відмінним захистом і абсолютною практичністю для повсякденного використання: коли ми розробляємо наші туристичні мотоцикли, ми також думаємо про правильний мотоциклетний одяг - інноваційні рішення, ретельно протестовані для забезпечення вашого комфорту за будь-яких погодних умов і на будь-якій місцевості. Наша мета - створювати шедеври, в яких ви не лише почуватиметеся добре, але й чудово виглядатимете, куди б вас не завела мандрівка

+ Детальніше
До екіпірування external-link-arrow-slim

Розпочніть свою подорож

spinner