Різноманітність та індивідуальний підхід.

Різноманітність та індивідуальний підхід.

Страхові продукти пропонують вам відмінні рішення для особистого та автомобільного захисту. Спеціально розроблені для задоволення ваших потреб і розширювані ексклюзивними додатковими послугами. Від надійного базового захисту з покриттям Basic Cover до комплексного захисту, що містить безліч цікавих доповнень, з покриттям Top Cover, аж до страхування GAP, яке пом'якшує труднощі повного списання. Ви також можете доповнити своє фінансування пильною системою безпеки: страхування сплатоспроможності. Відкрийте для себе асортимент товарів і послуг за конкурентоспроможними цінами.

+ Детальніше
Покриття Top Cover*

Підсилювач безпеки.

The most modern drive technology, dynamic design, boundless riding fun. Those who set high standards when it comes to motorcycles should also expect the maximum from their insurance protection. And smart conditions at low rates. Top Cover provides comprehensive protection including lots of attractive extras.

Сфера охоплення.

До покриття Top Cover входить відповідальність третіх осіб за кожен випадок шкоди, аж до загальної страхової суми у розмірі x тисяч гривень за збиток майну, тілесні ушкодження і фінансові збитки, де збитки, завдані як тілесні ушкодження, обмежені x тисяч гривень для кожного постраждалого.

Покриття пошкоджень/аварій.

У разі пошкодження аварійне покриття, яке входить до тарифу Top Cover, надає допомогу, наприклад, рятуючи ваш мотоцикл і буксируючи його.

Повністю всеосяжне та частково всеосяжне.

Повністю комплексне і частково комплексне страхування може бути обране з різними додатковими варіантами.

x місяців компенсації ціни покупки.

Якщо ваш мотоцикл BMW був повністю списаний через нещасний випадок або крадіжку в перші x місяців після дати реєстрації, покриття Top Cover відшкодує вам повну вартість покупки за умови, що ви виберете новий мотоцикл BMW.

Мотоциклетний одяг і шолом.

На повний збиток і збиток від гри ваша оригінальний одяг і шолом BMW для мотоциклів застраховані на суму до x гривень (включно з ПДВ). За умови, що ви виберете для заміни оригінальне обладнання BMW.

Страхування за кордоном.

У разі нещасних випадків за кордоном ми розглядаємо збиток, нанесений нашому власному мотоциклу, за який несе відповідальність іноземний учасник дорожнього руху, відповідно до врегулювання внутрішніх претензій. Іноземні страховики часто не платять будь-яку амортизацію за оцінювачів, адвокатів і оренду транспортних засобів (тільки повне покриття).

Укуси гризунів.

Збиток, заподіяний укусами гризунів, і подальший збиток, нанесений у результаті цього, покривається до x гривень.

 

 

* Надається компанією Назва страхової компанії. Ви можете знайти детальну інформацію в поточних загальних умовах страхування транспортних засобів.

Покриття Basic Cover*

Концентруючись на тому, що важливо.

Basic Cover дозволяє скласти власний страховий пакет відповідно до ваших потреб та вимог. Насолоджуйтесь надійним базовим захистом за допомогою усіх важливих послуг класичного страхування мотоциклів.

Покриття страхової суми.

До плану Basic Cover входить відповідальність третьої сторони за кожний випадок збитків до страхової суми у розмірі х тисяч гривень на шкоду майну, тілесні ушкодження та фінансові збитки, коли відшкодування збитків за тілесні ушкодження обмежені до х тисяч гривень на кожного постраждалого. Часткове і повністю всеохоплююче страхування можна вибрати з різними надлишковими варіантами.

Вигода за СТО.

Покриття Basic Cover також дозволяє бути впевненими, що ваш мотоцикл BMW буде професійно відремонтований за допомогою оригінальних деталей BMW у контрактного партнера BMW Motorrad у разі пошкодження корпусу.

 

* Надається компанією  Назва страхової компанії. Ви можете ознайомитись з поточними загальними умовами Назва страхової компанії.

Захист сплатоспроможності*

Адреналін під час водіння, спокій у фінансуванні.

Завдяки зручній безпечній відстані від фінансових ризиків задоволення від їзди на мотоциклі BMW можна отримати без турботи у всьому світі. Ось чому BMW Financial Services, у співпраці з досвідченими страховими партнерами, пропонує вам компактний пакет безпеки, який буде підтримувати щомісячні платежі, коли грошей мало.

Безпечне протистояння майбутньому.

Мотоцикли BMW поєднують в собі сенсаційну динаміку їзди з найсучаснішими технологіями безпеки. Ви можете інтегрувати до вашого фінансування додаткову функцію безпеки: страхування сплатоспроможності - у разі, якщо все йде не за планом і ваша ліквідність знаходиться під питанням, наприклад, якщо ви позбавлені працездатності через хворобу, нещасний випадок або інвалідність. Страхування сплатоспроможності передбачає виплату щомісячних внесків з X-го дня після втрати працездатності (встановлена ​​законом тривала виплата заробітної плати триває лише до X-го дня). Якщо страхування за безробіттям є необов'язковим, страхування сплатоспроможності передбачає часткове фінансування у разі вимушеного безробіття. Ви не є працівником або працюєте не за наймом у момент подачі заяви, і тому ви також захищені від серйозних захворювань, на відміну від страхування за безробіттям.Огляд ваших переваг:

  • Припущення про поточні щомісячні платежі у разі непрацездатності та вимушеного безробіття
  • Фінансова допомога утриманцям у випадку смерті шляхом покриття всіх непогашених платежів
  • Низькі щомісячні страхові внески
  • Термін страхування скоригований відповідно до кредитної угоди
  • Захист ваших особистих заощаджень
  • Немає перестрахування
  • Нескладний розрахунок* Надається компанією Назва страхової компанії. Діють відповідні договірні умови.

Страхування GAP*

М'яка посадка після поштовхів

Пильний фінансовий партнер дозволяє вам контролювати ситуацію у будь-якій ситуації. Навіть у найгіршому випадку: повне списання вашого мотоцикла BMW через викрадення або аварію. У подібних ситуаціях надійне страхування GAP позбавить вас від раптової фінансової дилеми, пов'язаної з необхідністю покупки нового.

Страхування із збереженням вартості GAP.

Необхідність списати свій улюблений мотоцикл досить болюча для будь-якого пристрасного байкера. Щонайменше, ви можете пом'якшити фінансові наслідки. Страхування із збереженням вартості GAP становить різницю між вартістю заміни застрахованого BMW і вартістю погашення з фінансового контракту в день пошкодження, за умови, що застрахований мотоцикл був вкрадений або піддався фінансовому списанню відповідно до умови страхування, і це буде виправдовувати вимога проти комплексного страхування і відповідальності транспортного засобу.

* Надається компанієюНазва страхової компанії. діють умови.
spinner