Міжнародний турнір GS Trophy 2024

Ласкаво просимо до Намібії

Місце проведення Міжнародних змагань GS Trophy 2024 визначено: позашляхові пригоди перенесуть нас до Намібії. Міжнародні змагання GS Trophy, побувавши на всіх континентах світу, повертаються туди, де все почалося - в Африку. Намібія вражає красивими ландшафтами, так званою великою п'ятіркою та багатьма іншими видами тварин. Спекотні дні закінчуються багряними заходами сонця. Вночі можна насолоджуватися прекрасним зоряним небом. Подорож до Намібії стане унікальним досвідом із великою кількістю #SpiritOfGS. Ми не можемо дочекатися!

ДОСВІД, ЩО ВИПАДАЄ РАЗ У ЖИТТІ

Само собою зрозуміло, що точні маршрути Міжнародного GS Trophy 2024 все ще є суцільною таємницею, поки не розпочнеться сама подія. Однак ми вже можемо пообіцяти вам одне: це буде незабутній досвід, де учасники зможуть продемонструвати свої навички та досвід їзди в межах амбітних викликів.

Це все про спритність, навички та командний дух. Окрім великої кількості піщаних ділянок, маршрут також піднесе нас у гори Намібії, та отже, покаже нам кілька скелястих трас. Навіть для досвідчених райдерів ендуро Намібія стане унікальною пригодою, яка залишиться в пам’яті назавжди.

Відлік часу розпочато

До офіційного старту Міжнародних змагань GS Trophy 2024 ще є трохи часу. Національні та регіональні відбіркові змагання дозволять нам відчути смак справжніх змагань. Є 15 національних і регіональних кваліфікацій по всьому світу, а також міжнародна кваліфікація, де досвідчені райдери ендуро зможуть продемонструвати свою майстерність. Ті райдери, котрим вдасться стати кращими в навігаційних вправах із застосуванням GPS, їзді бездоріжжям або в технічних тестах, матимуть місце в одній із 22 національних команд. Жіночі команди, що переможуть на національному рівні, виграють поїздку на міжнародний жіночий кваліфікаційний турнір. Загалом на цьому заході буде визначено 6 жіночих команд, що приєднаються до 16 чоловічих команд, котрі вирушать на омріяний рейс до Намібії.

Міжнародний кваліфікаційний турнір

Міжнародний кваліфікаційний турнір

Ті, хто не помічає свою рідну країну в списку національних або регіональних кваліфікаційних учасників, не мають причин для розчарування. У межах BMW Motorrad Days ми вперше пропонуємо міжнародну кваліфікацію, щоб надати дедалі більшій кількості захоплених райдерів ендуро шанс взяти участь у Міжнародному турнірі GS Trophy 2024. Більше інформації про реєстрацію надійде незабаром.

+ Детальніше

Міжнародний турнір GS Trophy 2022

Омріяні маршрути Албанії

Два роки підготовки до семи днів випробувань: райдери на Міжнародних змаганнях GS Trophy 2022 в Албанії виклалися на повну. Загалом 57 учасників пройшли випробування в щоденних викликах і подорожах високими горами, руслами річок і скелястими трасами. Подивіться ще раз на всі основні моменти цієї неперевершеної позашляхової пригоди.

Дізнайтесь більше
spinner