Міжнародний турнір GS Trophy 2024

Ласкаво просимо до Намібії

Місце проведення Міжнародних змагань GS Trophy 2024 визначено: позашляхові пригоди перенесуть нас до Намібії. Міжнародні змагання GS Trophy, побувавши на всіх континентах світу, повертаються туди, де все почалося - в Африку. Намібія вражає красивими ландшафтами, так званою великою п'ятіркою та багатьма іншими видами тварин. Спекотні дні закінчуються багряними заходами сонця. Вночі можна насолоджуватися прекрасним зоряним небом. Подорож до Намібії стане унікальним досвідом із великою кількістю #SpiritOfGS. Ми не можемо дочекатися!

ДОСВІД, ЩО ВИПАДАЄ РАЗ У ЖИТТІ

Само собою зрозуміло, що точні маршрути Міжнародного GS Trophy 2024 все ще є суцільною таємницею, поки не розпочнеться сама подія. Однак ми вже можемо пообіцяти вам одне: це буде незабутній досвід, де учасники зможуть продемонструвати свої навички та досвід їзди в межах амбітних викликів.

Це все про спритність, навички та командний дух. Окрім великої кількості піщаних ділянок, маршрут також піднесе нас у гори Намібії, та отже, покаже нам кілька скелястих трас. Навіть для досвідчених райдерів ендуро Намібія стане унікальною пригодою, яка залишиться в пам’яті назавжди.

Наша Міжнародна команда

Вони довго готувалися до цієї події і наполегливо тренувалися. І все це принесло свої плоди. Представляємо вам нашу міжнародну команду! Ці п'ятеро талановитих байкерів випередили конкурентів завдяки своїм вражаючим навичкам під час міжнародного відбіркового туру на BMW Motorrad Days. Це означає, що Дмитро, Мартін та Міхал точно потраплять на Міжнародні змагання GS Trophy 2024. Але, звичайно, у трьох байкерів ще є багато часу, щоб відсвяткувати - і продовжити підготовку до унікальної події в Намібії в 2024 році. Познайомтеся з трьома чоловіками трохи ближче.

+ Детальніше

Мартін Ульрайх

Мартін вже тричі намагався кваліфікуватися на Міжнародні змагання GS Trophy і цього разу в нього нарешті вийшло. Тепер він готовий на все заради перемоги. 40-річний механік разом із сім’єю живе в австрійському місті Ашау. Він професійно працює з мотоциклами на роботі, а у вільний час любить кататися на власному байку по бездоріжжю.

Дмитро Іванов

42-річний Дмитро Іванов живе в Україні і працює генеральним директором компанії. Він їздить на мотоциклі близько семи років, а свій перший GS придбав три роки тому. Дмитро завжди готовий до нових пригод і вважає себе щасливою людиною.

Міхал Вантола

Іноді не ти знаходиш свою пристрасть, а вона тебе. Саме так сталося з Міхалом Вантолою. Побачивши легендарного Кріса Бірча на мотоциклі, він був настільки зачарований, що почав їздити сам. Вже чотири роки 42-річний поляк є справжнім ентузіастом GS.

Переможниці жіночого заліку

Малгожата та Анна також добре проявили себе в Берліні.Тепер вони повинні перемогти інші жіночі команди у Міжнародному жіночому відбірковому раунді в Іспанії, щоб виграти свої квитки до Африки. Ми будемо тримати пальці схрещеними і, звичайно, сподіваємося побачити цих двох сильних жінок знову в Намібії.

+ Детальніше

Малгожата Якубяк

41-річній Малгожаті Якубяк завжди подобалося подорожувати на мотоциклі. Цю любов вона успадкувала від батька, а десь 10 років тому отримала власне водійське посвідчення. Крім свого GS адвокатка з Польщі також любить гори й танці.

Анна Янкова

Свій вільний час 31-річна Анна Янкова охоче проводить на природі. Наприклад, їздить верхи, бігає чи катається на мотоциклі. Вона перепробувала багато різних моделей і вважає, що для бездоріжжя найкраще підходить BMW R 1250 GS.

Міжнародний турнір GS Trophy 2022

Омріяні маршрути Албанії

Два роки підготовки до семи днів випробувань: райдери на Міжнародних змаганнях GS Trophy 2022 в Албанії виклалися на повну. Загалом 57 учасників пройшли випробування в щоденних викликах і подорожах високими горами, руслами річок і скелястими трасами. Подивіться ще раз на всі основні моменти цієї неперевершеної позашляхової пригоди.

Дізнайтесь більше
spinner