BMW Motorrad Concept CE 02

Захоплююче унікальний

Ваше життя - це низка яскравих подій щодня. 24 години на добу. Робота з дев'яти до п'яти протягом усього життя - не для вас. Ваш шлях не обов’язково чітко розпланований. Життя - воно тут і зараз. BMW Motorrad Concept CE 02 саме про це. Місто сповнене можливостей, воно належить вам, бо це і є ваше життя.

«

Concept CE 02 демонструє нові ідеї та сучасні форми у міському середовищі.

 »

Едґар Генріх (Edgar Heinrich)

Head of Design BMW Motorrad

Дизайн? Сміливий, але мінімалістичний. Абсолютно новий підхід. Скейтборд як опори для ніг і яскраві світлодіоди для ефектного зовнішнього вигляду вдень і вночі. Дизайн настільки простий і відкритий, що так і хочеться вирушити в дорогу.

+ Детальніше

Прагнення до мобільності

Зелене світло на світлофорі? Прискорення? Все це вже є. Максимальний крутний момент доступний з першої секунди руху. Електродвигун BMW Motorrad Concept CE 02 - це найчистіше задоволення від їзди. І все це зі швидкістю до 90 км/год. Зручна посадка та ергономіка, потужність 11 кВт і дальність пробігу 90 км - завдяки цьому навіть найкоротший маршрут принесе задоволення. Куртка така ж проста і унікальна: протектори надруковані на тканині за допомогою нової технології. Це захист, який не впадає у вічі. Тут діє те саме правило: тільки вам вирішувати, ким ви хочете бути.

+ Детальніше
«

BMW Motorrad Concept CE 02 – надійний супутник у повсякденному житті. Його не можна не любити - простого в експлуатації помічника, який завжди з вами.

 »

Alexander Buckan

Head of Vehicle Design BMW Motorrad

Більше про Urban Mobility від BMW Motorrad

spinner