BMW Motorrad Vision AMBY

Рухайтеся так, як вам хочеться

Електричний BMW Motorrad Vision AMBY - це блискуча ідея. Наше уявлення про мобільність майбутнього. Ми називаємо це "адаптивною мобільністю". Надалі ви самі обиратимете потрібні маршрути. Ви зможете добиратися до пункту призначення максимально швидко чи спокійно. І все це на тому самому мотоциклі. Деякі аспекти цього бачення вже стали реальністю: електропривід, висока індивідуальність, унікальний дизайн.

«

Електрична мобільність на двох колесах має бути дійсно веселою та захоплюючою.

 »

Маркус Шрамм (Markus Schramm)

Head of BMW Motorrad

Без обмежень

Місто перетворюється на квест-кімнату. Десь хочеться залишитися на деякий час, а звідкись хочеться якнайшвидше піти. Саме з цієї причини запас ходу BMW Motorrad Vision AMBY становить приблизно 110 км. Технології та дизайн відкривають нові можливості. Цей легкий транспортний засіб вагою 65 кг, на перший погляд, є чимось середнім між електричним велосипедом і мотоциклом, поєднуючи типові елементи як мотоцикла, так і велосипеда. Міський велосипед? Ендуро? Річ не у категоріях. Йдеться про зовсім новий та гнучкий підхід до мобільності.

+ Детальніше
«

Ми хотіли розробити надзвичайно емоційний транспортний засіб для розумного пересування містом із максимальною свободою.

 »

Едґар Генріх (Edgar Heinrich)

Head of Design BMW Motorrad

Лісові стежки, велосипедні доріжки, повороти в центрі міста - все можливо: у цьому світі можливостей BMW Motorrad Vision AMBY використовує технологію геозони та карти HERE Maps, щоб визначити, де ви знаходитесь, і автоматично обирає один із трьох рівнів швидкості: з обмеженням швидкості в 25, 45 чи 60 км/год. Крім того, він у разі потреби коригує страхове покриття. Навіть ваш цифровий номерний знак відображає цю зміну. Додаток Vision AMBY знає ваш особистий профіль: ключі, клас посвідчення водія, пошук мотоцикла - можливі навіть захист від угону та іммобілайзери. І все це на вашому смартфоні. Такий вигляд має міська мобільність завтрашнього дня.

+ Детальніше

Більше про Urban Mobility від BMW Motorrad

spinner