Створений для міста

BMW Definition CE 04 бездоганно інтегрується у ваше життя

Швидкі поїздки з пункту А до пункту Б. З роботи до друга, з кафе до міста. Універсальний, спонтанний Definition CE 04 завжди взаємодіє з байкером та його смартфоном. Привід мотоцикла має нульові викиди СО2, а його дизайн повністю переосмислений. Створюючи BMW Motorrad Definition CE 04, ми послідовно продовжуємо те, що почали у нашому першому електричному максі-скутері BMW C evolution та концептуальному байку Concept Link, забезпечуючи максимальну мобільність та задоволення. Електричний та екологічно чистий, постійно #PluggedToLife.

Пересування в новій міській естетиці

Пересування в новій міській естетиці

Швидкий, повністю електричний: Definition CE 04 цілеспрямовано ковзає містом. Призначений для швидких міських поїздок. З дому на роботу, з роботи до бару. Динамічний та ефективний - і на 100% екологічний. Завдяки низькому центру ваги кермування стає невимушеним, і мотоцикл легко досягає будь-якої точки міста. А потім ще й ще.

+ Детальніше

Спроектуйте зараз і на майбутнє

Бачення стає реальністю

Безшумно та впевнено по місту: це те, для чого розроблявся Definition CE 04. Наші дизайнери та розробники почали з абсолютно чистого аркуша паперу. У центрі їхнього бачення були люди і те, як вони в майбутньому пересуватимуться великим містом. Потім вони повністю переосмислили дизайн та функціональність. Компактна батарея надавала їм великої свободи. Вона формує основу чіткого динамічного силуету: у формі Definition CE 04 переважають великі спокійні поверхні, що перериваються гострими краями.

+ Детальніше
«

Дизайн, що поєднує потребу у функціональності та чіткій естетиці з цифровою реальністю.

 »

Alexander Buckan

Head of Vehicle Design BMW Motorrad

Функціональність поєднується з дизайном

Характеристики Definition CE 04 підходять майбутнім райдерам. Задоволення під час кожної поїздки гарантовано. Сидіння можна індивідуально відрегулювати, штовхаючи його вперед і назад - навіть високі водії можуть сидіти з комфортом. У відділенні для зберігання, яке можна відкрити збоку, достатньо місця для сумки чи шолома. І, звичайно, те, що зовні, теж має значення. Байк може похвалитися металевим забарвленням Mineral white, деталями матового чорного кольору, стрічками з оранжево-червоним градієнтом та алюмінієвими колесами, що імітують дискові колеса. Екіпірування райдера також вражає: світлові стрічки на куртці забезпечують додаткову видимість для інших учасників руху.

+ Детальніше

Цифровий та аналоговий світи органічно пов'язані

Цифровий та аналоговий світи органічно пов'язані

У місті ви мобільні та підключені до мережі - такою ж має бути і ваша поїздка з точки А до точки Б. Через Definition CE 04 водій підключається до свого оточення за допомогою свого смартфона. Чіткий дисплей стає інтерфейсом між цифровим та аналоговим життям, відображаючи всю важливу інформацію. Definition CE 04 знає наступний пункт призначення, цілеспрямовано рухається ідеальним маршрутом, у той час як ваш улюблений плейлист відтворюється у фоновому режимі. Завжди на зв'язку - життя в русі триває.

+ Детальніше

Надзвичайно функціональний і стильний

Надзвичайно функціональний і стильний

Функціональна, безпечна і водночас красива: чи то ви катаєтеся на байку, чи то проводите невимушену зустріч з друзями - куртка вільного крою виглядає гарно завжди. Невидимі протектори захищають вас, не привертаючи уваги, а міцний та дихаючий високотехнологічний матеріал зберігає тепло та сухість у будь-яку погоду. Світлові стрічки на рукавах та капюшоні значно покращують вашу видимість на дорозі. Ви можете включити їх або змінити їхній колір за допомогою датчиків на рукаві. А завдяки функції індуктивної зарядки в кишені смартфон теж завжди матиме достатньо електроенергії. Чорні джинси, кросівки та білий відкритий шолом завершують образ.

+ Детальніше
«

Ми хотіли створити функціональний одяг, який не кричить про це, а просто гарно виглядає.

 »

Юлія Лейн (Julia Lein)

Head of Design Rider’s Gear & Style BMW Motorrad

Більше про Urban Mobility від BMW Motorrad

spinner