Місто біля ваших ніг.

BMW Motorrad Concept Link йде новим шляхом - він завжди залишається на зв'язку.

Велике місто. Нескінченні міські каньйони, де за кожним поворотом можна побачити щось нове. А також прагнення до руху, свободи та можливості швидко дістатися з одного місця в інше. Із Concept Link, який BMW Motorrad представить на конкурсі Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2017, концепт-байк тепер об'єднує вирішення завдань міської мобільності у майбутньому з можливостями цифрового світу.  

Говорячи про естетику, елегантність і вічний дизайн автомобілів і мотоциклів, першим на думку спадає Concorso d'Eleganza Villa d'Este. З 1929 року раз на рік італійське місто Черноббіо перетворюється на Мекку для любителів транспорту, які захоплюють своїм незвичайним футуристичний дизайном. Історія зустрічається з сьогоденням і майбутнім, що часто призводить до чогось чарівного: у повітрі панує натхнення, коли незабутня класика блищить поруч з новітніми концептуальними машинами. Одним з них є BMW Motorrad Concept Link. Це доказ того, що, думаючи одночасно про водія, машини та світ навколо, можна їздити зовсім інакше.  

+ Детальніше

Нове розуміння міської мобільності.

Нове розуміння міської мобільності.

Пересуваючись містом, ви перш за все завжди на зв'язку. Зі своїми друзями та колегами, зі смартфоном, з містом. BMW Motorrad Concept Link є логічним продовженням цього зв'язку: завдяки електроприводу, нульовим викидам та різним можливостям підключення, цей концепт-байк - це не тільки засіб пересування, але й комунікації. При цьому BMW Motorrad Concept Link об'єднує переваги цифрового і аналогового світу. І тому стає концептуальним символом нової ери міської мобільності.  

+ Детальніше
«
Завдяки своєму вічному, мінімалістичному стилю BMW Motorrad Concept Link - це не просто експеримент, а справжній символ нової ери.& ; »

Едгар Хайнріх, Головний дизайнер BMW Motorrad

Створений для мегаполісу.

Створений для мегаполісу.

Якщо ви хочете пересуватися містом впевнено та спокійно, при цьому залишаючись на зв'язку, вам потрібен транспорт, створений спеціально для такої місцевості. BMW Motorrad Concept Link - це двоколісне бачення майбутнього міської мобільності. У ньому вимоги до мобільності мотоцикліста виведені на передній план. Все починається з дизайну: плоский акумулятор у днищі кузова та компактний привід на задньому колесі лежать в основі сучасного, чіткого та динамічного силуету BMW Motorrad Concept Link. Різні можливості персоналізації - від сидіння до кольорових бічних панелей і різних варіантів вітрового скла - підкреслюють індивідуальну особистість кожного мотоцикліста.  

+ Детальніше

Зв'язок людини, машини та світу навколо.

У місті ви звикли до мобільності та постійного зв'язку. Ви також хочете залишатися на зв'язку та під час поїздок. Саме тут BMW Motorrad Concept Link скаже своє слово. Його концепт розширює колишнє мобільне середовище проживання мотоцикліста новими можливостями: до байку можна підключити календар, брати з нього інформацію про наступне місце призначення і, отже, отримувати пропозиції найшвидшого або найбільш мальовничого маршруту, і навіть можна слухати улюблену музику. Але це ще не все: навіть одяг мотоцикліста має інтелектуальний зв'язок з машиною. Простого плеску по рукаву, наприклад, достатньо, щоб закрити розсувні дверцята багажного відділення. BMW Motorrad Concept Link пропонує абсолютно нову інтерпретацію міської мобільності: інтелектуальної, інтегрованої та повністю інтуїтивної.  

+ Детальніше
«
Concept Link дуже гармонійно поєднує аналоговий і цифровий світи. Ця машина дозволяє водієві завжди залишатися на зв'язку та покликана привнести революцію у розуміння мобільності в майбутньому. »

Тімо Реш, Віце-президент з продажів і маркетингу BMW Motorrad

Концептуальна машина з увагою до головного.

Якщо ви хочете підкорити джунглі великого міста, ви ніколи не повинні втрачати огляд. Ви зосереджуєтесь на місті і на тому, як ним пересуватися. Як знайти щось незвичайне або прибути у пункт призначення якомога швидше. Саме тут скаже своє слово BMW Motorrad Concept Link: швидкість, навігація та стан акумулятора відображаються на вітровому склі, а на великий панелі з сенсорним керуванням міститься вся інформація для розваг, комунікації та планування маршруту. Щоб підлаштувати все під себе та налаштувати всі потрібні канали зв'язку між водієм і машиною, на кермі доступні швидкі клавіші з сенсорним керуванням та можливістю регулювання.  

+ Детальніше

Коли бачення стає реальністю.

Коли бачення стає реальністю.

На даному етапі BMW Motorrad Concept Link є все ще прототипом. Але вже дає зрозуміти, чого можна очікувати від BMW Motorrad. Взаємопов'язані рішення забезпечують можливість комунікації, зручність і, нарешті, безпеку. І саме так BMW Motorrad Concept Link створює міст між традиціями та сучасністю на конкурсі Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2017. Розуміння того, що буде важливо в міському середовищі у майбутньому: чисте задоволення від їзди, зв'язок між людьми та їхніми машинами, а також зосередженість на головному.  

+ Детальніше

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner