На полюванні за поворотами

Потужність відцентрової сили

Перше, що R 1250 R  прискорює на поворотах, це ваш пульс. Його жваве прискорення і прямий контакт з асфальтом означає, що коли ви виходите з одного повороту, ви вже з нетерпінням чекаєте на наступний. Очевидно, такий стиль їзди передбачає те, що ви полюбляєте кататися наодинці. І зрозуміло, що для того, щоб добре провести час, потрібно не так вже й багато.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Одномісне сидіння

Їзда наодинці: одномісне сидіння перетворює двомісний R на справжній монопост. Елегантна накладка для пасажирського сидіння створює спортивну атмосферу. Така опція передбачає відсутність задніх підніжок і ручок. Таким чином, хвіст має тонкий і чіткий дизайн, підкреслюючи динамічні та спортивні амбіції R 1250 R.

Захисне скло для 6,5-дюймового TFT-дисплея

Захисне скло оберігає 6,5-дюймовий TFT-дисплей від бруду, каміння та пошкоджень. Загартоване скло має антивідблискову поверхню, завдяки чому ви завжди зможете легко зчитувати з дисплея інформацію. З логотипом BMW Motorrad.

ПОДОРОЖ ДЛЯ ДВОХ

Поїздка вдвох вдвічі веселіша

Ви любите полювати на повороти з пасажиром на борту? R 1250 R ідеально обладнаний і для цього. Якщо ви віддаєте перевагу їзді з пасажиром, цей варіант оснащення точно для вас.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Пакет Passenger

Подвійне задоволення за кермом для тих, хто любить кататися з вітерцем удвох. Пакет Passenger із пасажирським сидінням і відповідними підніжками для пасажира передбачає, що спортивною подорожжю можуть насолоджуватися одночасно двоє.

Option 719

Пакети фрезерованих деталей Option 719 Classic

Пакет фрезерованих деталей Option 719 Classic створює ефектні акценти сріблястого кольору. Фрезеровані елементи з анодованого алюмінію відрізняються неймовірною увагою до кожної деталі. Пакет містить в собі фрезеровані кришки головки блоку циліндрів з кожухами котушок запалювання, пробку маслозаливної горловини і передню кришку двигуна. Кришки головки блоку циліндрів та передня кришка картера двигуна виготовляються із кованих заготовок. Пакет фрезерованих деталей Option 719 Classic II також містить кришки розширювальних бачків, регульовані підніжки, фрезеровані важелі переднього гальма і зчеплення. Фрезеровані дзеркала з алюмінію - ще один яскравий візуальний акцент.

Пакети фрезерованих деталей Option 719 Storm

Пакети фрезерованих деталей Storm та Storm II ексклюзивної лінії Option 719 сріблясто-сірого кольору з анодованого алюмінію - ці деталі ідеально гармонують з дизайном мотоцикла. Пакет фрезерованих деталей Option 719 Storm містить в собі фрезеровані кришки головок циліндрів з кожухами котушок запалювання, пробку маслозаливної горловини і передню кришку двигуна. Пакет фрезерованих деталей Option 719 Storm II охоплює дзеркала заднього виду, фрезеровані кришки розширювальних бачків, регульовані підніжки водія, фрезеровані важелі ножного гальма і важелі перемикання передач та фрезеровані важелі ручного гальма та зчеплення.

Пакети фрезерованих деталей Option 719 Shadow

Пакет фрезерованих деталей Option 719 Shadow - це високоякісні компоненти чорного/сріблястого кольору із алюмінію, які підкреслять спортивний стиль мотоцикла. У пакеті містяться передня кришка двигуна і кришки головок циліндрів з кожухами котушок запалювання, пробка маслозаливної горловини і чорні накладки на кришки циліндрів. Пакет фрезерованих деталей Option 719 Shadow II додатково включає в себе регульовані підніжки, дзеркала, важелі гальма та зчеплення, а також кришки розширювальних бачків.

Колеса Option 719 Classic та Option 719 Sport

Винятковий дизайн та бездоганна тонка робота - усе це про колеса Option 719. Вибір за вами. Спортивне колесо Option 719 Sport підкреслює динамічний характер R. Або ж ви можете обрати колесо Option 719 Classic із сучасним дизайном, знайомим по BMW R nineT. Для моделі R 1250 R тепер доступне безкамерне спицеве колесо, яке на 3 кг легше, ніж спицеве колесо з камерними шинами. Що б ви не обрали, колеса вашого мотоцикла неодмінно підкреслять ваш характер.

ХОЧЕТЕ БІЛЬШЕ? Є БІЛЬШЕ!

Наш широкий асортимент аксесуарів

Більше комфорту, більше спортивності, більше безпеки - більше вас? Тут ви можете знайти ще більше офіційних аксесуарів BMW Motorrad для свого родстера.

Про аксесуари
spinner