#NeverStopChallenging

Створені для мотоспорту, вдосконалені для доріг. Безкомпромісні характеристики, технології та дизайн. Від двигуна до аеродинаміки, від легкої конструкції до систем допомоги - наші байки забезпечують максимальну продуктивність. Вони легко трансформуються в гоночні мотоцикли для досягнення особистих рекордів на треку.

+ Детальніше

Наш RR

Collage shots showing the moving S 1000 RR

Наші супербайки

S 1000 RR

RR повністю сфокусований на чистій продуктивності. 154 кВт (210 к.с.) і численні технічні оптимізації однозначно виводять його в лідери.

Наш RS

Зовнішній вигляд: спортивний і динамічний. Двигун: суцільне задоволення. Для спортивних поїздок. Двоциліндровий опозитний двигун забезпечує характерну динаміку і завдяки системі BMW ShiftCam гарантує вражаючі показники прискорення в будь-якому діапазоні обертів двигуна. Саме для динаміки, яка робить кожен поворот і кожну поїздку незабутніми.

+ Детальніше

Наш спортивний мотоцикл для подорожей

R 1250 RS

Спортивний тур у швидкісній смузі: саме тут динамічний характер поєднується з бажанням подорожувати. Численні технологічні новинки роблять безпеку, комфорт і концентрацію уваги в поєднанні з чистим задоволенням від їзди реальністю.

Наші мотоцикли серії XR

Collage of BMW Motorrad XR models.

XR втілює енергійну природу та чудову витривалість: динамічний дизайн та потужні двигуни поєднуються з ергономічним комфортом та найсучаснішими допоміжними системами. Ідеальний вибір для тих, хто прагне насолодитися кожним поворотом і кожним кілометром своєї подорожі - навіть якщо вона розтягнеться на декілька днів.

+ Детальніше

АДРЕНАЛІН ЯК СПОСІБ ЖИТТЯ

Cheering BMW Motorrad pit crew at the finish line.

З BMW Motorrad Motorsport ми беремо участь у гоночних змаганнях по всьому світу і святкуємо перемоги на міжнародному рівні за участі мотоциклів M RR та RR. Знання та досвід, отримані під час цих змагань, ми цілеспрямовано застосовуємо для вдосконалення наших дорожніх мотоциклів. У результаті ми постійно підвищуємо свої стандарти продуктивності, впроваджуючи нові віхи та винахідницькі ініціативи.

+ Детальніше
BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

ВІДЧУЙТЕ СПОРТИВНИЙ АЗАРТ І АДРЕНАЛІН

spinner