#NeverStopChallenging

СЕРІЯ M

Їхня професійна гоночна спадщина очевидна з першого погляду. Двигуни та технологічні системи допомоги також були налаштовані на максимальну продуктивність: для насиченої адреналіном їзди по заміських дорогах і, звичайно, для максимальної продуктивності на гоночній трасі та в мотоспорті. Само собою зрозуміло, що байки можна перетворити на чистокровні гоночні мотоцикли всього за декілька простих кроків.

+ Детальніше

Наші моделі M

  M 1000 RR

  Мчить, як ніхто інший. Наш супербайк пропонує чистокровну гоночну технологію для досягнення поул-позишн та може похвалитися ексклюзивним характером аж до найдрібніших деталей.

  M 1000 R

  Життя в швидкісній смузі. Наш динамічний родстер із потужністю супербайка домінує своєю продуктивністю на дорогах і гоночних трасах.

  АДРЕНАЛІН ЯК СПОСІБ ЖИТТЯ

  Завдяки BMW Motorrad Motorsport ми представлені в гоночних серіях по всьому світу, де святкуємо перемоги з M RR та RR. Ми передаємо досвід нашим дорожнім мотоциклам як частину цілеспрямованого процесу. Таким чином, за допомогою нових еталонів та інноваційних проектів ми постійно розширюємо наші ідеї продуктивності.

  + Детальніше
  BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

  Міць у вашій вітальній

  У LEGO® Technic M RR, як і в оригіналі, ми зосередилися на точності та кожній деталі. Саме так ми розробляли його елементи та знаходили інноваційні рішення: із деталями, близькими до оригіналу, була створена найбільша модель мотоцикла LEGO® Technic у масштабі 1:5. Набір складається з 1920 елементів LEGO® Technic.

  + Детальніше
  Більше про LEGO® Technic M RR external-link-arrow-slim

  Відчуйте характер серії М

  spinner