Огляд GS Trophy.

Огляд останніх Міжнародних турнірів GS Trophy.

Пригоди, іноземні культури, нові дружні стосунки, гравій, пісок і пил роблять Міжнародний турнір BMW Motorrad GS Trophy неповторним завданням для Ендуро. Міжнародні команди змагаються в інтенсивних щоденних етапах, а також у численних особливих змаганнях.

GS Trophy 2016

П'ятий міжнародний GS Trophy став черговим успіхом. 19 міжнародних команд зіткнулися з величезною кількістю проблем у спекотному та пильному районі Золотого трикутника Таїланду. Серед гонщиків: перша міжнародна жіноча команда. 57 щасливих фіналістів прорвалися через 1400 кілометрів тропічного лісу та важкодоступної гірської місцевості. Вони дізналися про зарубіжні культури та знайшли нових друзів. Після тижня незабутніх випробувань було оголошено переможця: збірна ПАР. Збірна Німеччини та збірна Великобританії посіли друге місце. Але коли ви дивитеся на обличчя фіналістів Міжнародного турніру GS Trophy, помічників, маршалів, фотографів, режисерів і блогерів, стає ясно одне: всі тут переможці.

+ Детальніше

GS Trophy 2014

Четвертий сезон міжнародного турніру BMW Motorrad GS Trophy вперше пройшов у північній півкулі - з великим успіхом. Канада була захоплюючою обстановкою з великою кількістю команд і великою кількістю гонщиків, ніж будь-коли раніше.
16 команд з 18 країн змагалися у Скелястих горах. Якщо ви додасте до цього команду з організації та логістики, понад 120 людей взяли участь у цьому заході, присвяченому мотоциклу, для якого було пройдено понад 2300 кілометрів на канадських провінціях Альберта та Британська Колумбія.
У підсумку перемогла команда Середньої та Східної Європи, за якою слідують ПАР і Франція. Але всі інші учасники також відчували себе переможцями - хоча б тому, що вони були частиною цієї події.

+ Детальніше

GS Trophy 2012

Південна Америка стала ідеальним місцем для третього міжнародного BMW Motorrad GS Trophy. У цілому 15 команд з 32 країн взяли участь у змаганнях Ендуро в Аргентині та Чилі.
Після 2000 кілометрів різноманітних маршрутів і численних особливих випробувань, команда з Німеччини стала переможцем цього унікального змагання. Слідом йдуть команди з Франції та Італії.
Однак на GS Trophy всі є переможцями. Всі учасники були щасливі брати участь у турі через Патагонію та разом пережити цю пригоду - фантастична пригода, яка перевершила всі очікування.

+ Детальніше

GS Trophy 2010

Другий міжнародний турнір BMW Motorrad GS Trophy відбувся у ПАР. Унікальна подія, щоб належним чином відсвяткувати 30-річчя BMW GS. Південна Африка, без сумніву, один з кращих регіонів у світі для їзди на мотоциклі BMW GS.
10 команд з 13 країн боролися за перемогу на трасі довжиною близько 2000 кілометрів через Південну Африку, Свазіленд і Мозамбік. При цьому учасники повинні були пройти безліч спеціальних випробувань. Серед них виснажливі переходи через річки, вимогливі поїздки джунглями, а також довгі та глибокі грязьові переходи.
У підсумку, збірна Великобританії вийшла як абсолютний переможець. Команда ПАР посіла друге місце, а команда Nordic – третє місце.

+ Детальніше

International GS Trophy 2018.

Монголія кличе.

Дізнайтесь більше

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner