Створити настрій.

Процес дизайну мотоциклів BMW.

У дизайнерському відділі BMW Motorrad працюють неймовірні люди. Кожен з них має власний стиль і відчуває себе вільно у своєму власному світі мотоциклів. І кожен з них привносить у процес свою частку натхнення та пристрасті. Ці різні форми та погляди зливаються в єдиний дизайнерський процес, висловлюючись у кожному новому творінні BMW Motorrad. Едгар Хайнріх, головний дизайнер BMW Motorrad, представляє команду дизайнерів BMW Motorrad і процес створення концепту.

«
Коли мова заходить про творчість, стандарти не діють. »

Едгар Хайнріх

Головний дизайнер BMW Motorrad

Створювати дизайн означає втілювати ідею в життя.

Створювати дизайн означає втілювати ідею в життя.

Перший етап цього процесу - зробити ескіз ідеї на папері. Потім робота рухається через безліч наступних етапів: від "Tape Drawing" для визначення ліній до "пластичного моделювання" або створення тривимірної моделі з промислового пластиліну та розробки "3D моделі" у віртуальному просторі. Під час завершення творчого процесу приймається рішення про колір та матеріали у всьому різноманітті можливостей персоналізації.

+ Детальніше
«
Представлення нового мотоцикла - це воістину спеціальний момент: ви стоїте перед творінням цілої команди, на яке пішло кілька місяців. »

Едгар Хайнріх

Головний дизайнер BMW Motorrad

Життя та робота. Життя як гонка.

Життя та робота. Життя як гонка.

"Ті, хто розганяє свій байк до межі, прекрасно розуміють, яким вимогам він повинен відповідати", - говорить Едгар Хайнріх. Тому всі дизайнери BMW Motorrad самі є пристрасними мотоциклістами. Той факт, що вони займаються своїми байками у свій вільний час, дає їм додаткову можливість впровадити абсолютно унікальні ідеї поряд з серійним виробництвом. У гаражах цих творчих особистостей стоять найнеймовірніші байки - від сучасних моделей до хай-тек байків, тут можна знайти навіть вінтажні машини. Користуючись мотоциклами кожен день, вони прекрасно розуміють, наскільки далеко можна зайти у плані впровадження їхніх ідей.

+ Детальніше
«
Дизайн мотоцикла - це набагато більше, ніж просто визначення пропорцій, поверхонь і деталей. »

Едгар Хайнріх

Головний дизайнер BMW Motorrad

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner