"Звичайний день безумовно не для мене".

Інтерв'ю з кастомайзером Хейденом Робертсом.

Хейден Робертс живе у Лонг-Біч, штат Каліфорнія. Тут він заснував відому майстерню з тюнінгу Hell On Wheels MC. Саме звідси пішла назва його старовинної світової мотогонки. Коли Хейден не порається з байками, він організовує перегони. І оскільки це завжди просто одна велика вечірка, його також називають "Головний організатор вечірок". Природжений шоумен і фанатичний прихильник мотоциклів - неймовірна комбінація.

Хейден, чому ви так зачаровані мотоциклами?
Коли мені було близько трьох або чотирьох років, батько взяв мене з собою мене на Гран-прі у Великобританії. З тих пір практично кожні вихідні я проводжу на гоночній трасі. Мене підкорив не так гоночний трек, як неповторні шуми та запахи. Коли я їжджу на мотоциклах, моя голова повністю вільна - ось що подобається мені найбільше. Тоді я думаю тільки про звук двигуна та пошук найкращих маршрутів. Поворот за поворотом.
Які у вас плани на перегони Hell on Wheels MC?
У майбутньому ми хочемо проводити більше заходів у Каліфорнії. У тому числі гонки по бруду та в горах як у костюмах, так і без них. Ми також хочемо відправитися за кордон і організувати перегони в Японії. Може бути, навіть в Європі.
Чому вас називають "Головним організатором вечірок"?
Точно не знаю. Але коли я почав організовувати перегони, вони завжди були однією великою вечіркою. Конкуренція була далеко не найголовнішою. Коли хтось з'являється у шоломі вікінга або костюмі банана, стає дійсно весело.
Куди вам хочеться відправитися?
На вересень у мене запланована поїздка у Гімалаї. Тут, в Каліфорнії, поїздка по шосе Los Angeles Crest у Високу пустелю, безумовно, буде приголомшливим досвідом. Вона ідеально збалансована - звивисті дороги, які перетворюються на широкі відкриті шосе, що простягаються до пустелі.& ;
+ Детальніше

З плином часу ця пристрасть до мотоциклів привела до створення справжньої майстерні з тюнінгу. У Hell On Wheels MC любителі старих вінтажних мотоциклів можуть відремонтувати та відновити свої байки або навіть замовити абсолютно нові тюнінговані шедеври.

+ Детальніше

У каліфорнійській майстерні з тюнінгу займаються не тільки байками. Хлопці з Hell on Wheels MC вже кілька років організовують перегони на вінтажних мотоциклах. З тих пір вони стали широко та далеко відомі. Їх відрізняє не так дух суперництва, як атмосфера однієї великої вечірки. До сих пір заходи відбувалися тільки в Каліфорнії. Але гонки в Японії та Європі також заплановані на майбутнє.

+ Детальніше
З ким ви хотіли б покататися?
Перш за все я думаю про справжніх великих гонщиків, таких як Агостіні або Кенні Робертс. Але коли я замислююся про це, то розумію, що далеко куцому до зайця, так що, напевно, це було б не дуже весело. Щонайменше, не для всіх нас. На думку також приходить Джой Льюїс - вона готова до будь-чого. Це завжди приносить найбільше задоволення.
Як виглядає ідеальний день з R nineT Scrambler?
Я б вибрав на карті місце з найрізноманітнішим ландшафтом. З ущелинами, горами та непрохідними стежками. Потім я просто помчав би вперед у пригоду - з хорошим другом і без маршруту.
+ Детальніше
Іскри літають на зйомці BMW Motorrad Scrambler у Каліфорнії! Джой Льюїс і Хейден Робертс вже зустрілися. Вони завжди разом: і на знімальному майданчику, і в своїй майстерні. Вони недавно зіграли весілля.
R nineT Scrambler - це свобода, нестандартність і неприборканий стиль життя. Вам це підходить?
Я пробував типову щоденну рутину "з дев'ятої до шестої", але це не моє. Зрештою, всі ми повинні знайти те, що нам до душі. Для мене - це робити те, що я хочу, коли захочу. Це просто пошук важливих речей у житті, які дійсно радують тебе. І якщо це не гроші, ви з легкістю можете добитися, чого забажаєте.
У вас є життєвий девіз?
Знайди те, що любиш, і нехай це вб'є тебе, - Буковскі.
Що для вас означають мотоцикли?
Довгий шлях додому.
+ Детальніше

Чесний. Необ'їжджений. Охолоджуваний вітром.

Відчуйте вітер, притискаючись до землі на кожному повороті, відчуйте свободу на кожному метрі свого шляху - з BMW R nineT Scrambler ви стаєте самим собою. Крутий, нетрадиційний і проти всіх стандартів - він проїде скрізь, де тільки побажаєте. Створений для всіх, хто вважає, що байк повинен бути простим, мінімалістичним і не підлеглим жодним правилам.

Більше про R nine T Scrambler

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner