„The Future Shack” від BMW Motorrad

Ваше майбутнє серед міської мобільності

Ми ніколи не були такими мобільними. Бути в русі – означає жити. Так стрімко, так сучасно. Але яким буде завтра? Як ми хочемо жити? Як ми поєднаємо бажання максимальної мобільності з екологічними нормами? Як ми хочемо формувати міське життя? Якими є ми самі? Разом із творцями контенту ми шукаємо відповіді в межах проєкту “The Future Shack”. Логічні відповіді, а також ті, які здаються правильними. Відповіді, які підкреслюють наші цінності. У цьому процесі ми переосмислюємо майбутнє. Слідкуйте – та будьте натхненними разом з нами.

ТВОРЦІ КОНТЕНТУ

„The Future Shack“ Епізод 1

Епізод 1: Цілісність

Епізод 1: Цілісність

Ми аналізуємо аспекти майбутнього міської мобільності. В Епізоді 1: Цілісність. Цілісність може охоплювати багато аспектів, яким повинен бути транспортний засіб та які функції виконувати в майбутньому: бездоганна інтеграція з іншими пристроями, мережею Інтернет, міськими застосунками та всім нашим життям. Запрошуємо зазирнути у майбутнє разом з нами.

+ Детальніше

Прем'єра незабаром: Епізод 2

У наступному епізоді ми також поглянемо на майбутнє міської мобільності. “The Future Shack” відкриє нам очі і дасть більш ясне розуміння про те, що рухатиме нами завтра. Не хочете пропустити наступні серії? Тоді підписуйтесь на наш YouTube канал і активуйте функцію дзвіночка.

„The Future Shack” на YouTube external-link-arrow-slim

МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ

spinner