ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ З НАТХНЕННЯМ

Стильно і легко - на ходу

Ця комплектація ідеально доповнить вашу наступну подорож. Завдяки численним функціям комфорту, наш байк легко маневрує в дорожньому потоці, і ви можете залишатися спокійними в будь-якій ситуації. Headlight Pro не лише має культовий вигляд, але й підвищує вашу безпеку. Завдяки рукояткам з підігрівом ви триматимете все під контролем навіть за низьких температур. А за зручним одномісним сидінням є місце для багажного кріплення, що є ідеальним варіантом для подорожей наодинці.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Headlight Pro

З Headlight Pro фара оснащується знаковим освітлювальним елементом, який функціонує як габаритні та денні ходові вогні. У поєднанні з адаптивною фарою це покращує здатність райдера бачити і бути поміченим, роблячи їзду безпечнішою.

Асистент руху заднім ходом

Асистент руху заднім ходом полегшує маневрування та виїзд з паркувального місця, наприклад, на нерівній поверхні або в обмеженому просторі. Електрична передача заднього ходу активується натисканням кнопки на кермі при активній нейтральній передачі. На дисплеї з'являється буква R, яка вказує на те, що задня передача активна. Ви можете спокійно вирушати до наступного пункту призначення після того, як без особливих зусиль виїдете з місця для паркування.

Система обігріву ручок керма

Холодні руки лишилися в минулому: рукоятки з електропідігрівом забезпечують багаторівневий контроль. Вони підвищують комфорт і, водночас, роблять їзду безпечнішою, адже з руками в теплі набагато легше керувати мотоциклом у холодні дні та під час дощу, а пальці краще відчувають рукоятки.

Система допомоги при рушанні на підйомі (HSC)

Система допомоги при рушанні на підйомі (Hill Start Control) дозволяє без зусиль зупинятися на пагорбах при працюючому двигуні та робить рушання таким зручним, як ніколи раніше. Після активації практичний асистент автоматично запобігає відкочуванню мотоцикла назад, що є дуже цінною функцією, особливо для райдерів з багажем.

Низьке одномісне сидіння чорного кольору

Спортивне, укорочене одномісне сидіння чорного кольору є ідеальним варіантом для встановлення багажного кріплення. Поверхня сидіння, виготовлена з високоякісної штучної шкіри із сірими контрастними швами, ідеально поєднується з дизайном мотоцикла. Ця опція точно сподобається тим, хто любить їздити наодинці.

Чорне кріплення для багажу

Багажне кріплення чорного кольору є ідеальним вибором для соло-райдерів, які віддають перевагу додатковому багажу, а не пасажиру. Воно витримує навантаження до 10 кг для невеликих предметів багажу і сумісне виключно з одномісним сидінням.

Декоративна накладка Filler Panel

Завжди справляйте стильне та елегантне враження на дорозі: накладка Filler Panel заповнює проміжок між кофрами та крилами, щоб задня частина байка виглядала якомога охайніше. Накладка виготовлена з пластику і може бути пофарбована у ваш улюблений колір.

Усе, що потрібно для мотоцикла вашої мрії

У вас є власні ідеї, у нас є аксесуари. Тут ви знайдете все, що потрібно для вашого особистого, унікального байка.

КОНФІГУРАТОР
spinner