СПРАВЖНІЙ БЕГГЕР

Блискучий вихід

Коли динаміка органічно поєднується з елегантністю, можна говорити про справжній стиль: хромовані деталі, такі як накладки на кофри, дзеркала, вітрове скло та обтічники, підкреслюють розкіш та комфорт K 1600 B.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Сидіння Option 719

Елегантне сидіння Option 719 чорного кольору вражає своєю вишуканістю, стриманим малюнком, декоративними швами та рельєфним тисненням.

Нижнє підсвічування

Безпечне паркування після заходу сонця: нижнє підсвічування освітлює простір під мотоциклом і полегшує пошук місця для стоянки в темряві.

Хромована накладка на кофр

Стильна накладка на кофр із високоякісною хромованою поверхнею надає задній частині мотоцикла унікального елегантного вигляду.

Хромовані накладки дзеркал заднього виду

Стильні поїздки: високоякісна хромована накладка дзеркала своїм блиском надає мотоциклу особливої елегантності.

Хромовані накладки на вітрозахисне скло

Хромовані вставки на вітровому склі надають мотоциклу унікального елегантного вигляду.

Хромовані накладки на обтічнику

Хромовані обтічники надають мотоциклу унікального елегантного вигляду і відмінно поєднуються з іншими хромованими деталями.

СТИЛЬНИЙ

Від стильного вигляду до практичних деталей

Розрізняють стиль, який помітний з першого погляду, та стиль, який просто відчуваєш усередині. Просто тому, що ви впевнені як у собі, так і у кожній деталі мотоцикла. Це незмінно і в даній версії K 1600 B: високоякісні ковані колеса Option 719 Classic і коротке вітрозахисне скло відразу привертають увагу. Внутрішня сумка та протиударний захист для туристичних кофрів завершують образ.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Ковані колеса Option 719 Classic

Високоякісні ковані колісні диски Classic є однією з опцій, що пропонується в рамках програми Option 719.

Нижнє підсвічування

Безпечне паркування після заходу сонця: нижнє підсвічування освітлює простір під мотоциклом і полегшує пошук місця для стоянки в темряві.

Низьке тоноване вітрозахисне скло

Низьке вітрозахисне скло має стійке до подряпин покриття. Воно забезпечує гарний захист від вітру та завдяки темному тонуванню підкреслює зухвалий характер мотоцикла. Оптимізована аеродинаміка зводить до мінімуму завихрення повітря та шум від руху навіть на високих швидкостях.

Внутрішня сумка для туристичного кофра

Ідеально підібрана внутрішня сумка для туристичного кофра забезпечує порядок у багажі, а також полегшує завантаження та розвантаження. Завдяки ручкам та плечовим ременям сумку легко переносити.

Система захисту від ударів для туристичного кофра

Система захисту туристичного кофра виготовлена із міцного пластику та забезпечує ефективний захист від подряпин та інших пошкоджень.

Створіть свій K 1600 B

Після перегляду цих ідей для натхнення залишається лише одне питання: яким буде ваш K 1600 B? Конфігуратор уже чекає.

КОНФІГУРАТОР
spinner