Баварські мотоцикли в Італії.

Представлення BMW Motorrad Concept 9cento.

Естетика, елегантність і не підвладний часу дизайн: на Конкурсі елегантності на віллі д'Есте на озері Комо незабутня мотоциклетна класика розташувалася поруч з новими концептами, залучаючи величезну увагу публіки. Ідеальне місце для представлення нових ідей і технологій на традиційному заході. І - найкраще місце для світової прем'єри BMW Motorrad Concept 9cento.

Трохи Голлівуду.

Світова прем'єра на озері Комо: Андреас Мартін, дизайнер BMW Motorrad, Едгар Хайнріх, головний дизайнер BMW Motorrad і професор доктор Карл Віктор Шаллер, глава відділу розробок BMW Motorrad (зліва направо) представляють концептуальний байк 9cento.

Трохи Голлівуду.

"Декорації" на території гранд-готелю Вілла д'Есте та парку Вілла Ерба в італійському місті Черноббіо завжди готові до руху. Вони більш ніж відповідають девізу "Голлівуду на озері". Блиск і гламур в Італії. Не дивно, що це місце вплинуло спочатку на створення BMW Motorrad Concept 9cento, а потім і на вибір його назви.

+ Детальніше

Завдання: досягти симбіозу.

Завдання: досягти симбіозу.

Коли дизайнери BMW Motorrad почали обмірковувати новий проект, їхня головна ідея полягала в тому, щоб звести воєдино фундаментально різні сегменти - туристичний мотоцикл і спортбайк. Необхідно було розробити мотоцикл, який задовільняв би потреби любителів подорожей та не здавався лінивим і повільним, а демонстрував би маневреність, легкість і спортивний характер.

+ Детальніше

Особливості Concept 9cento

Повнорозмірні обтічники та чіткі грані.

Повнорозмірні обтічники та чіткі грані.

Дизайнери знайшли відповіді на питання, що стояли перед ними : дизайн і контури мотоцикла чітко відображають його легкість. Починаючи з обтічників, які, як завжди, забезпечують захист від негоди. Концепт-байк візуально розділений на дві частини. У верхній частині - бензобак кольору хрому та його кришка з матового алюмінію. У нижній частині використовується карбон з видимою структурою волокон. Елегантні панелі облицювання розставляють вражаючі акценти та наділяють концепт-байк неповторним силуетом з динамічними формами.

+ Детальніше

З багажною системою, як у туристичних мотоциклів.

З багажною системою, як у туристичних мотоциклів.

Багажна система BMW Motorrad Concept 9cento продумана до дрібниць і не має аналогів. Вперше така система може використовуватися не тільки для розміщення спорядження та багажу, а й для збільшення заднього сидіння. Головне в тому, що завдяки цьому модулю концепт-байк стає придатним для туристичних поїздок і дуже зручним для пасажира. Установка та зняття кофрів здійснюється дуже просто завдяки електромагнітам. Цим рішенням дизайнери BMW Motorrad хотіли домогтися високого комфорту в середньому сегменті - для мотоциклістів, які люблять подорожувати поодинці, однак не хочуть при цьому відмовлятися від радісних моментів поїздки разом з друзями. BMW Motorrad concept bike 9cento дозволяє з успіхом вирішити обидва завдання.

+ Детальніше

Два циліндра, дві куртки.

Два циліндра, дві куртки.

Передня частина мотоцикла виглядає дуже спортивно, що дозволяє судити про його характер. При цьому типове "розділене обличчя" несе у собі гени BMW Motorrad. До комплектації входить світлодіодні денні ходові вогні, а великий TFT-дисплей ідеально вписується у загальний вигляд. Однак не тільки дизайн свідчить про високу динаміку мотоцикла - концепт-байк має дуже динамічне шасі та налаштування підвіски. Впевнений рух вперед забезпечує надсучасний двоциліндровий двигун. Динаміка та маневреність знаходять своє відображення у спортивній екіпіровці в чорному, синьому та білому кольорах. А ефектні пластикові протектори BMW Motorrad, виготовлені на 3D-принтері, дозволяють зробити куртку більш функціональною та безпечною. Друга куртка вражає міксом з кевлара та шкіри стриманих кольорів.

+ Детальніше

Інші історії, які можуть вас зацікавити.

spinner