Рушійна сила для вашої душі.

Модифікації R nineT від найвідоміших кастомайзерів.

RnineT - модель, яка ідеально підходить для кастомізації. Цей мотоцикл легко перетворити з двомісного в одномісний і назад. А завдяки поділеній електриці двигуна кастомайзери отримують практично необмежені можливості для тюнінга. R nineT дозволив ряду відомих кастомайзерів проявити свою індивідуальність. Володіючи унікальним почерком, майстерністю і фантазією, вони демонструють, що можна зробити з сучасним класичним мотоциклом, оснащеним опозитним двигуном. Представляємо Вам мотоцикли Soulfuel!

Що таке Soulfuel?

Що таке Soulfuel?

До 90-річчя від дати заснування ми створили дуже емоційний мотоцикл: R nineT. Мотоцикл, який є одночасно ретроспективним і одночасно сучасним. Ікона нової світової спадщини з достатньою кількістю рушійної сили для душі. Для виходу на ринок R nineT з'явився фільм, який жадав креативної назви. Але Soulfuel - це не просто вигадане слово. Soulfuel - це заява для R nineT. Творці мотоцикла подарували R NineT частинку своєї душі та плоті. Це наріжний камінь високої мінливості: з кращими кастомайзерами ми покращуємо R nineT відповідно до нашої власної уяви. І щоб показати різноманітність, ми заснували партнерські стосунки під терміном Soulfuel. Ми показуємо дуже креативні та ідеально деталізовані мотоцикли.     

+ Детальніше

Справжня друкована продукція.

Справжня друкована продукція.

Книга "Soul Fuel - BMW R nineT Customizer" є прекрасним доповненням до представлених тут перетворень R nineT. Вона містить портрети обраних мотоциклів Soulfuel та їхніх творчих особистостей. Більше, ніж просто хороша книга для перегляду!

+ Детальніше

Інші історії, які можуть вас зацікавити

spinner