Міжнародний турнір GS Trophy 2020

Станьте учасником незабутньої пригоди

Досліджуйте безмежний світ, кидайте виклик собі та природі за кермом GS, відчуєте командний дух. Міжнародний турнір GS Trophy – єдиний у своєму роді захід для мотоциклістів, на який чекають і про який мріють. Десятки команд з усього світу знову зустрілися в 2020 році, і в цей раз дії розгорнулися в Новій Зеландії – країні, яка як ніяка інша підходить для проведення змагання, в якому мріє взяти участь кожен мотоцикліст.

Нова Зеландія: пригоди на кожному кроці

Нова Зеландія: пригоди на кожному кроці

Ця країна – не тільки знамениті декорації до безлічі фільмів жанру фентезі, а й чудовий майданчик для проведення Міжнародного турніру GS Trophy 2020. В Новій Зеландії джунглі зустрічаються з льодовиками, а гірська флора сусідить з тропічною. Острів відомий своїми плато і горами висотою понад 3000 метрів, що переходять у фіорди, височини і ліси – що може бути краще для захоплюючих маршрутів і виснажливих випробувань? Куди б вас не завела стежка – кожен її метр наповнений справжніми пригодами.

+ Детальніше

Мотоцикл для GS Trophy

Мотоцикл для GS Trophy

BMW F 850 GS створений для тих, хто постійно шукає нові горизонти. Завдяки потужному двоциліндровий двигуну, який розвиває 95 к.с., йому по плечу будь-які дороги і напрямки. Високий крутний момент і живий характер F 850 GS перетворюють перешкоди в захоплюючу пригоду. Більш того: спеціальні елементи оформлення роблять цей байк по-справжньому привабливим. А ви готові випробувати себе за кермом цього мотоцикла на безкрайніх просторах Нової Зеландії?

+ Детальніше

Спочатку національний, потім міжнародний

Спочатку національний, потім міжнародний

Якщо ваше хобі – це підкорення бездоріжжя і ви володієте мотоциклом GS, то ви – ідеальний кандидат для їздових і командних випробувань національного відбору. На вас чекають маршрути крізь ліси, поля, річки і бруд, завдання по орієнтуванню на місцевості. Тут ви можете побачити, які країни беруть участь, і хто з претендентів пройшов відбір.

+ Детальніше

Унікальні враження

Унікальні враження

Міжнародний турнір GS Trophy – це не ралі або гонка. У ньому основна увага приділяється командному духу, а також навичкам, які перевіряються різними способами. Сон в наметі, знайомство з новим середовищем і культурою, а також нові друзі з усього світу – все це незабутні враження від турніру, який BMW Motorrad проводить кожні два роки. Міжнародний турнір GS Trophy – пригода, яку ви ніколи не забудете.

 

+ Детальніше

Незабутні враження з Монголії

Незабутні враження з Монголії

В рамках міжнародного турніру GS Trophy 2018 року в Монголії мотоциклісти брали участь у виснажливих випробуваннях протягом восьми днів. 18 команд з 21 країни були відібрані для участі в шостій за рахунком пригоді на мотоциклі. Мотоциклісти в сумі проїхали 2400 кілометрів по кам'янистому бездоріжжю, піску і гравію. Прочитайте про незабутні враження учасників.

+ Детальніше

Зала слави

Зала слави

BMW Motorrad проводить свій фантастичний позашляховий турнір GS Trophy з 2008 року. Учасники побували в Тунісі, ПАР, Патагонії, Канаді, Таїланді і Монголії. На початку в GS Trophy брали участь 5 команд, а зараз – вже цілих 18. Для додаткової мотивації загляньте в наш зал слави, де ви можете знайти імена всіх учасників і переможців минулих років.

+ Детальніше

ІНШІ ІСТОРІЇ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ.

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ.

spinner