Найважливіші функції застосунку Rever.

Потужний застосунок на долоні; його простий інтерфейс дозволяє користувачам швидко записувати поїздки, ділитися ними з друзями або спільнотою, а також має безліч інших потужних навігаційних функцій.

СТАНДАРТНА ВЕРСІЯ

Відстеження та додавання фотографій.

Відстеження поїздок є основною функцією застосунку. Просто натисніть кнопку трекінгу, і застосунок почне записувати вашу поїздку. Відстань, тривалість, середня швидкість і висота реєструються під час вашої поїздки та додаються в статистику вашої повної поїздки. Зберігаючи вашу поїздку, ви можете додати фотографії та вибрати мотоцикл з вашого віртуального гаража. Якщо служби визначення місцезнаходження ввімкнені, ваші фотографії будуть відображатися там, де вони були зроблені.

+ Детальніше
«
Чому REVER? Тому що застосунок є хорошим інструментом для інформування спільноти про нові поїздки та їхнє відкриття. »

Джастін Бредшоу

Діліться зі спільнотою.

Ви самі вирішуєте, зробити вашу поїздку загальнодоступною та поділитися нею з усією спільнотою REVER, поділитися нею з друзями або відзначити її як приватну. Ви також можете бачити маршрути своїх друзів (заплановані або відстежені), ставити лайки, додавати коментарі або копіювати їх у свій фід їзди.

+ Детальніше

Виклик чекає на вас.

Відстежуйте, накручуйте кілометри та перемагайте. У цьому вся суть різних завдань, в яких ви можете взяти участь із застосунком. Такі імена, як всесезонні змагання, змагання для водіїв на довгі дистанції та світові змагання, вже вказують на виклики. Сюрпризи від REVER і партнерів зі співпраці чекають на вас.

+ Детальніше
«
Незалежно від того, чи перебуваєте ви в Німеччині або Перу, з REVER ви можете знайти відмінні нові місця для катання. »

Марк Рьобке

Преміум-версія

Преміум-версія пропонує ще більше цікавих функцій. До них відносяться найостанніші розроблені. Натисніть тут, щоб отримати преміум! 

+ Детальніше
Rever Premium external-link-arrow-slim

Історії, які можуть вас зацікавити

Сумісні мотоцикли.

spinner