Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW R 18 Transcontinental

ЗА ГОРИЗОНТ І ЩЕ ДАЛІ

R 18 Transcontinental - це ексклюзивність і шик в дорозі. Будучи частиною сімейства R 18, цей мотоцикл втілює столітні інженерні традиції BMW Motorrad, і в той же час він надсучасний. Він створений для того, щоб їздити багато. Дуже багато! Легендарна передня частина з високим вітрозахисним щитком і потужний опозитний двигун Big Boxer обіцяють задоволення в будь-якій поїздці. Автоматичне регулювання підвіски дозволяє точно адаптувати ходову частину до навантаження на мотоцикл. А завдяки тому, що ваш R 18 Transcontinental має величезні можливості індивідуалізації, ви можете створити свій власний неповторний мотоцикл. Справжній #SoulFuel.

ДИЗАЙН R 18 Transcontinental

З характером для подорожей

R 18 Transcontinental виглядає так, ніби кілометри просто пролітають повз нього. Від великого переднього колеса і впізнаваної передньої частини з двома додатковими фарами йдуть елегантні обтічні лінії. Бак об'ємом 24 літри, вітрозахисні дефлектори, підніжки, а також топкейс зі спинкою для пасажира доповнюють монументальний і водночас елегантний вигляд R 18 Transcontinental.

  Option 719 Mineral white metallic

  Супутник у подорожах, який важко перевершити за елегантністю. Куди б ви не поїхали, ваш мотоцикл у центрі уваги. Сяючі білі поверхні та золотисті відблиски створюють вражаючий вигляд, де б він не з'явився.

  Gravity blue metallic

  Гармонійний, збалансований, привабливий: в кольорі Gravity blue metallic ваш мотоцикл демонструє впевненість у собі - готовий будь-якої миті стати лідером.

  R 18 Transcontinental First Edition

  Чорний колір Black storm metallic з білою подвійною лінією, контрастні фрезеровані колеса сріблясто-сірого кольору і численні хромовані елементи, наприклад, на кришці головки блоку циліндрів або передній кришці двигуна демонструють: стиль і впевненість в собі мають значення завжди і всюди.

  Black storm metallic

  Класичне забарвлення підкреслює елегантний характер R 18 Transcontinental. Опозитний двигун Big Boxer, розкішна комплектація: це потужна машина, готова до всього.

  Option 719 Galaxy dust metallic/Titan silver 2 metallic

  Змінюється ландшафт і кілометри пролітають повз: точно так же, як і ваш мотоцикл. Залежно від кута падіння світла і наявності сонця, лакофарбове покриття переливається відтінками фіолетового і блакитного кольорів, ефектно поєднуючись з опозитним двигуном Big Boxer матового чорного кольору.

  Manhattan metallic matt

  Благородство, динамічність і енергія: це забарвлення обіцяє чисте задоволення від їзди, з яким ви залишаєте за собою кожен кілометр. Тільки горизонт продовжує вабити вас своєю широкою посмішкою.

  Дотримуйтесь свого шляху

  R 18 Transcontinental готовий до всього. Він створений так, що ви легко можете персоналізувати його відповідно до своїх уподобань. Широкий асортимент оригінальних аксесуарів BMW Motorrad допоможе вам реалізувати будь-які бажання. Розроблені командою Roland Sands Design колекції фрезерованих деталей Machined і Two-Tone Black, а також класична серія Option 719 і пакет дизайн-елементів AERO ще раз підкреслюють шикарний зовнішній вигляд мотоцикла. Для подальшої індивідуалізації R 18 Transcontinental можна використовувати благородне і зручне оснащення Touring - наприклад, внутрішні сумки для кофра.

  + Детальніше
  До індивідуалізації external-link-arrow-slim

  ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ

  BMW R 18 Transcontinental в деталях. Цей мотоцикл виправдовує всі ваші очікування. У ньому все ідеально, від класичних елементів до сучасних технологій. І навіть більше!

  + Детальніше
  Power Reserve
  Power Reserve display as a traditional round instrument.
  Marshall Gold Series Stage 2
  Installed Marshall speakers.
  Кокпіт
  The cockpit boasts the analogue round instruments and the TFT display.
  Чорний бак з подвійною білою лінією та емблемою на гвинтах
  Black tank with double lining.
  Пасажирське сидіння
  Passenger seat with comfortable backrest.
  TFT-дисплей
  TFT display of the R 18 Transcontinental.
  Передній обтічник
  The front trim panel of the R 18 Transcontinental.
  Захист від вітру
  Der Windabweiser der R 18 Transcontinental.

  ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА R 18 Transcontinental

  Потужність в кожному кілометрі

  Ви відразу зрозумієте, чому опозитний двигун Big Boxer називається саме так. Величезний робочий об'єм відчувається на кожному метрі шляху. При числі обертів від 2000 до 4000 об/хв крутний момент становить не менше 150 Нм, забезпечуючи впевнений розгін з будь-якої швидкості. Високий крутний момент гарантує чисте задоволення від далеких поїздок. Блискучий відкрито розташований нікельований карданний вал відсилає до наших історичних моделей початку минулого століття. Але тепер настав час для ваших історій.

  + Детальніше
  1802
  куб.см, об'єм двигуна
  740
  мм, висота сидіння
  158
  Нм, крутний момент при 3000 об/хв
  24
  л, об'єм паливного бака (приблизно)
  Двоциліндровий чотиритактний опозитний двигун з повітряно-масляним охолодженням

  КОМФОРТ І БЕЗПЕКА

  Впевнене і безпечне проходження кілометрів

  Впевнене і безпечне проходження кілометрів

  На R 18 Transcontinental зручно долати кілометри: Система Dynamic Cruise Control, DCC і опціональний активний круїз-контроль самостійно регулюють швидкість і відстань до транспортного засобу, який їде попереду. Крім того, додаткову безпеку забезпечують три режими руху, автоматична система стабілізації ASC, а також регулювання гальмуючого моменту двигуна MSR в стандартній комплектації. А опціональний асистент руху заднім ходом, система Hill Start Control і центральний замок для кофрів і топкейса забезпечує ще більший рівень комфорту під час руху.

  + Детальніше

  Більше про #SoulFuel

  spinner