Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW CE 04

THE SILENT REVOLUTION

Ви переміщаєтеся містами та мегаполісами світу. Саме там, де кожен проект - це перший крок до наступної нової ідеї. І ви також не знаєте спокою. Нам знайома ця захоплююча динаміка. На її основі ми більше 10 років розробляємо рішення та концепції для міської електричної мобільності, що сьогодні означає набагато більше, ніж просто дістатися з пункту А до пункту Б. Завдяки цьому давньому лідерству в галузі інновацій BMW CE 04 відкриває нову еру в дизайні та з інтелектуальними рішеннями Connectivity органічно вписується у вашу повсякденність – від навігації до одягу. Цілком просто #PluggedToLife.

ДИЗАЙН ДЛЯ НОВОГО ЧАСУ

Дизайн об'єднує

Обидві концепції фарбування відповідають сучасному та унікальному оформленню BMW CE 04. Вони підкреслюють новаторський дизайн і розставляють яскраві акценти.

  Стиль Avantgarde

  Виразний та сміливий BMW CE 04 Style Avantgarde кольору Magellan grey metallic з кольоровими вставками органічно вписується у пейзаж великого міста: стильний, яскравий та експресивний.

  Light white

  Яскраво-білий колір динамічно та відкрито відображає пульсуючий мегаполіс як сучасний простір можливостей для інтерпретації.

  Бути поза часом – значить випереджати його

  BMW CE 04 має великий та плоский акумулятор у днищі та компактну трансмісію. Незвичайні ідеї та технічні рішення призводять до нової естетики. Наприклад, відділення для речей, що відкривається збоку, або «плаваюче» двомісне сидіння. Ще одна перевага конструкції CE 04 - низький центр ваги для легкого керування, вражаючої динаміки та постійного задоволення від водіння. У дизайні одна новація органічно поєднується з іншою. Великі, непомітні та мінімалістичні поверхні характеризують загальний дизайн. Передня частина візуально розділена і демонструє енергію, тоді як задня частина виставляє деталі напоказ – прийом, характерний для потужних мотоциклів.

  + Детальніше

  ЕНЕРГІЧНИЙ, ЕФЕКТИВНИЙ І БЕЗ ВИКИДІВ

  31
  кВт, максимальна потужність (42 к.с.)
  2,6
  секунди, розгін з 0 до 50 км/год
  130
  км, запас ходу за WMTC
  65
  хвилин з 0 до 80% з опціональним зарядним пристроєм при максимальному зарядному струмі
  Синхронний електромотор із рідинним охолодженням
  «

  У майбутньому ми будемо перераховувати нашу перерву на каву в кілометрах.

   »

  Флоріан Ремхільд (Florian Römhild)

  Керівник проекту BMW CE 04

  Доступ до енергії скрізь, де б ви не знаходилися

  Доступ до енергії скрізь, де б ви не знаходилися

  Це ми називаємо комфортом: коли ви енергійно починаєте день, ваш BMW CE 04 вже чекає на вас із зарядженим акумулятором. Він легко заряджається від побутової розетки 220 В або настінного зарядного пристрою BMW Wallbox. А з додатковим зарядним пристроєм ви отримаєте ще більше від кожної зарядки, а саме більше часу: ви можете зарядити BMW CE 04 з 0 до 80% всього за 65 хвилин за допомогою BMW Wallbox або в дорозі з максимальним зарядним струмом.

  + Детальніше

  ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ НОВОЇ УРБАНІСТИЧНОЇ ЕСТЕТИКИ

  Стильні комплекти декоративних наклейок
  Side view of the BMW CE 04 with orange tapes.
  Великий кольоровий TFT-дисплей
  TFT display with BMW Motorrad start-up animation.
  Електричний привід
  BMW CE 04 drivetrain unit.
  Практичний багажний відсік
  Open Side Loading compartment of the BMW CE 04.
  Світлодіодні фари
  Front of the BMW CE 04 focussing on the LED headlights.
  Стильні колісні диски
  Disc wheel of the BMW CE 04 with sticker.
  Вбудована бічна підніжка
  Integrated side stand of the BMW CE 04.
  Комфортне сидіння Pro
  Black and orange floating seat.

  Мобільний і завжди на зв'язку

  Мобільний і завжди на зв'язку

  Нічого не залишайте поза увагою, нічого не пропускайте, насолоджуйтесь усім у дорозі. BMW CE 04 легко встановлює нові підключення завдяки функції BMW Motorrad Connectivity та додатку BMW Motorrad Connected. TFT-дисплей 10,25“ з можливістю поділу екрана стає ідеальним інтерфейсом між цифровим та аналоговим світами. Чи то тягові характеристики, запас ходу, час зарядки або ваш улюблений плейлист, наступний пункт призначення або телефонний дзвінок: мобільність та комунікація зливаються докупи. Це просто стає вашою повсякденністю. Ваш смартфон залишається у водонепроникному та вентильованому багажному відсіку і одночасно заряджається завдяки роз'єму USB-C.

  + Детальніше

  Революція зустрічається з еволюцією

  Революція зустрічається з еволюцією

  У питаннях комфорту та безпеки з BMW CE 04 ви робите ставку на перевірену техніку BMW Motorrad. ABS і ASC входять до серійної комплектації, а DTC і ABS Pro доступні як опції. Опціональні варіанти багатомісного сидіння із вбудованою спинкою та обігрівом сидінь, а також електронна система руху заднім ходом забезпечують комфорт у великому місті. А з функцією Keyless Ride ви органічно інтегруєте BMW CE 04 у ваше мобільне життя - у прямому розумінні цього слова: просто сідайте і починайте рух, не дістаючи ключа з кишені.

  + Детальніше

  ЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ВАС

  Ваш стиль

  Ваш стиль

  Більше місця для зберігання, більше комфорту, виразності? Незалежно від ваших планів на скутер ми пропонуємо різні варіанти спеціальної комплектації та широкий асортимент оригінальних аксесуарів BMW Motorrad для численних можливостей індивідуалізації. Ви можете зберігати та перевозити свої покупки у топкейсі Vario або у бічній сумці Urban Collection. Сонце світить, але не спекотно? Завдяки системі обігріву ручок та обігріву сидінь із пакету «Комфорт» поїздка стає справді приємною. А опціональні комплекти наклейок додають до дизайну додаткові акценти.

  + Детальніше

  Куртка Tokyo Connect GTX

  Завдяки вільному крою та гнучким захисним елементам ця куртка повністю підходить для звичайного повсякденного носіння. При цьому сама парка не така вже і звичайна: адже вона пов'язує вас із додатком BMW Motorrad Connected. Ви можете легко керувати своїми улюбленими функціями за допомогою сенсорного керування на рукаві. Парка також заряджає ваш смартфон або додатковий зовнішній акумулятор. А світловоди гарантують, що вас краще видно вночі або в погану погоду.

  + Детальніше

  І ЩЕ БІЛЬШЕ #PluggedToLife

  spinner