ШВИДКО, ПРОСТО ТА ЗРУЧНО

Від побутової розетки до BMW Wallbox і громадської зарядної станції: ви можете використовувати всі три варіанти, щоб забезпечити BMW CE 04 необхідною енергією. Ефект синергії з BMW Group та відповідні автомобільні стандарти також унікально застосовні до вашого BMW CE 04: від використання технічних компонентів аж до високовольтної техніки та пов'язаних з нею вимог безпеки для кабелів, з'єднувачів, електроніки акумуляторних батарей та схем блокування. І, звичайно ж, це стосується і обслуговування вашого зарядного пристрою BMW Wallbox.

+ Детальніше

Зарядка від побутової розетки

Зарядка від побутової розетки

За допомогою стандартного серійного зарядного кабелю Mode 2 із звичайною побутовою вилкою Schuko ви легко зарядите BMW CE 04 від побутової розетки. Через кабель довжиною 5 метрів ваш скутер зарядиться з 0 до 80% лише за 3 години 30 хвилин завдяки зарядній потужності 2,3 кВт.

+ Детальніше

Зарядка за допомогою BMW Wallbox

Зарядка за допомогою BMW Wallbox

Зарядна станція для вашого будинку. Ви можете зарядити свій BMW, MINI та BMW CE 04 через стаціонарно встановлений пристрій BMW Wallbox. Індикатор стану постійно інформує про поточний рівень зарядки. При потужності 2,3 кВт можна зарядити скутер з 0 до 80% за 3 години 30 хвилин. Ви можете заощадити багато часу, використовуючи опціональний зарядний пристрій. При потужності до 6,9 кВт і максимальному зарядному струмі такий самий процес заряджання займає лише 65 хвилин.

+ Детальніше

Зарядка на громадських зарядних станціях

Зарядка на громадських зарядних станціях

Завдяки доступному як опції зарядному кабелю Mode 3 ваш BMW CE 04 можна з комфортом заряджати на громадських зарядних станціях. Скутер заряджається з 0 до 80% за 3 години 30 хвилин за потужності 2,3 кВт. Завдяки опціональному швидкозарядному пристрою цей час при зарядній потужності до 6,9 кВт скорочується до 65 хвилин – в залежності від зарядної станції.

+ Детальніше

Зарядка за допомогою швидкозарядного пристрою

BMW CE 04 можна додатково облаштувати швидкозарядним пристроєм. Ви можете використовувати його для швидкого та безпечного заряджання від домашнього блоку Wallbox або за допомогою зарядного кабелю Mode 3 на громадських зарядних станціях. Швидкозарядний пристрій поставляється у заводській спеціальній комплектації. Завдяки потужності 6,9 кВт, пристрій дозволяє максимально ефективно використовувати зарядну потужність і заряджати BMW CE 04 з 0 до 80% всього за 65 хвилин.

+ Детальніше

ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ І РІВЕНЬ ЗАРЯДКИ

Ваш шлях до зарядної станції

Ваш шлях до зарядної станції

За допомогою функції пошуку точки інтересу навігаційна система покаже вам зарядні станції в потрібному районі та проведе вас найкоротшим маршрутом. Ви можете вибрати зарядну станцію або в BMW Motorrad Connected, або вказати маршрут до наступної зарядної станції прямо на 10,25-дюймовому TFT-дисплеї скутера.

+ Детальніше

Постійний контроль за рівнем зарядки

Постійний контроль за рівнем зарядки

Під час процесу заряджання додаток BMW Motorrad Connected інформує вас про прогнозоване завершення зарядки та про те, як далеко і як довго ви можете перебувати в дорозі з накопиченою енергією. Ці дані можна переглядати на 10,25-дюймовому TFT-дисплеї будь-коли під час руху.

+ Детальніше

Найважливіші питання та відповіді про запас ходу та зарядку

Як мій стиль керування впливає на запас ходу BMW CE 04?

Ваш стиль водіння впливає на витрати енергії, отже, і на запас ходу. Щоб збільшити запас ходу до максимуму, ви можете вибрати на BMW CE 04 режим руху Eco. Скутер також оснащений системою регенерації гальмівної енергії, завдяки якій високовольтний акумуляторний блок заряджається за рахунок рекуперації. Проактивне водіння, помірне прискорення та уникнення постійної максимальної швидкості також сприяють збільшенню запасу ходу.

Акумуляторна батарея BMW CE 04 згодом зношується?

Ємність високовольтної літій-іонної батареї зменшується протягом терміну служби. У зв'язку з цим ми надаємо клієнтам найкращий сервіс відповідно до нашого сертифіката на акумуляторну батарею. Сертифікат дійсний для перших 40 000 кілометрів, термін його дії закінчується через п'ять років після першого постачання або першої реєстрації цього транспортного засобу. Якщо за цей час високовольтний акумулятор вийде з ладу, ми безкоштовно усунемо несправність. Те саме стосується і надмірної втрати ємності. Детальнішу інформацію можна отримати у партнера BMW Motorrad.

Чи можу я їздити на BMW CE 04, якщо я не маю швидкозарядного пристрою?

Звісно. У цьому випадку транспортний засіб можна заряджати за допомогою стандартного зарядного кабелю від звичайної побутової розетки та на зарядних станціях. Тільки в цьому випадку процес заряджання займає більше часу, ніж при використанні зарядного пристрою.

Що потрібно враховувати під час заряджання від побутової розетки?

Стандартний зарядний кабель потужністю 2,3 кВт входить у серійну комплектацію* BMW CE 04. При довжині п'ять метрів доступ до побутової розетки зазвичай гарантовано. Забороняється використовувати подовжувальні кабелі та багатоконтактні штепсельні вилки.

*Ринкова пропозиція

Як знайти потрібний варіант зарядки для BMW CE 04 в дорозі?

Ви можете знайти варіанти заряджання за допомогою програми BMW Charging (і будь-яких інших програм для заряджання) та програми BMW Motorrad Connected. Зарядними станціями також можна керувати за допомогою навігаційної панелі через функцію точки інтересу.

Які зарядні кабелі пропонує BMW Motorrad для заряджання на громадських зарядних станціях?

BMW CE 04 можна заряджати за допомогою додаткового пристрою для швидкого заряджання потужністю до 6,9 кВт, тоді як зазвичай заряджання здійснюється при потужності до 2,3 кВт. При цьому, залежно від країни, для зарядних станцій потрібні одно- або трифазні зарядні кабелі.

Щоб відповідати цим умовам і в кожному випадку забезпечувати оптимальний результат зарядки, BMW Motorrad в даний час пропонує три кабелі Mode 3. Вони відрізняються потужністю заряду, розміром та масою.

  • Кабель зарядною потужністю до 7,4 кВт: 1-фазний, 32 А, маса 2,35 кг. Рекомендується у країнах із однофазними зарядними колонками.
  • Кабель зарядною потужністю до 22 кВт: 3-фазний, 32 А, маса 3,3 кг. З його допомогою в будь-якій ситуації можна використовувати максимальну зарядну потужність CE 04. Тому він трохи більший і важчий, ніж два інші кабелі.
  • Кабель зарядною потужністю до 11 кВт: 3-фазний, 20 А, маса 2,15 кг. Це найкомпактніший і найлегший зарядний кабель серед пропонованих нами. Однак при роботі з однофазними зарядними колонками ви не зможете повністю використати потенціал зарядки CE 04. Це гарне та практичне рішення для країн з переважно 3-фазними зарядними колонками.

Зверніть увагу, що асортимент кабелів Mode 3 може змінюватись в залежності від країни.

Як перевірити рівень зарядки BMW CE 04?

На BMW CE 04 рівень зарядки можна дізнатися на TFT-дисплеї транспортного засобу. У той же час ви можете використовувати додаток BMW Motorrad Connected, щоб дізнатися про прогноз закінчення зарядки при підключеному скутері.

Де можна придбати BMW Wallbox?

Зарядний пристрій Wallbox легко та зручно підключається до домашньої електромережі. Завдяки високій зарядній потужності та трифазній зарядці (тільки з опціональним швидкозарядним пристроєм, встановленим у BMW CE 04), час заряджання істотно скорочується. Довжина кабелю Wallbox складає 5 метрів. BMW Wallbox можна придбати у будь-якого дилера автомобілів та мотоциклів.

Навіть цифровий формат найкраще сприймається наживо

Максимально органічно: випробуйте BMW CE 04 в контрольній поїздці. Беріть свій смартфон та дізнайтеся, наскільки ідеально BMW CE 04 інтегрується у ваш світ.

Записатися на пробну поїздку
spinner