International GS Trophy 2018.

Монголія кличе.

Відкрийте світ. Досліджуйте незвідане. Заведіть дружбу. І вирішуйте будь-які проблеми на вашому GS. International GS Trophy - це пригода на мотоциклі, яке відкриє для вас весь світ. Команди з усього світу боролися на інтенсивних щоденних етапах і справлялися з численними завданнями і випробуваннями з 3 по 10 червня 2018 року!

Чарівність збільшується все більше і більше.

Чарівність збільшується все більше і більше.

BMW Motorrad організовує цей захід для гонщиків, спраглих до пригод, кожні два роки з 2008 року. Красиві, захоплюючі краєвиди змушують серце кожного байкера битися швидше. На сьогоднішній день Міжнародний GS Trophy пройшов весь шлях до Тунісу, Південної Африки, Патагонії, Канади, Таїланду, а тепер і Монголії. П'ять команд перетнули стартову лінію в першому GS Trophy. В останньому взяли участь 19 команд. Більш того, пригоди на бездоріжжі стосуються не тільки чоловіків: в 2016 році до них приєдналася перша в світі жіноча команда. Їх непохитний дух змагання і блискучий талант до гонок підкорили глядачів. У Монголії взяли участь дві міжнародні жіночі команди .

+ Детальніше

Складні випробування.

Тільки ті, хто заздалегідь пройшли жорсткий відбір, представляли свою країну в команді і брали участь в міжнародному GS Trophy 2018 року в Монголії. Їх очікували складні випробування: вони маневрували на своїх GS по зламаному мосту, проїжджали по глибокому піску і піднімали його над кам'янистими руслами річок і стовбурами дерев. Крім того, були проведені навігаційні вправи з GPS, вікторини про GS і технічні випробування, такі як заміна шин на швидкість.

+ Детальніше

Команди

Один за всіх, всі за одного.

Один за всіх, всі за одного.

Познайомтеся з усіма командами, які взяли участь у Міжнародному GS Trophy 2018.

+ Детальніше

Дві жіночі команди пройшли кваліфікацію до Монголії.

Дві жіночі команди пройшли кваліфікацію до Монголії.

Після чотирьох днів змагань в Country Trax Off Road Riding Academy в Південній Африці не одна, а дві жіночі команди пройшли кваліфікацію на шостий Міжнародний BMW Motorrad GS Trophy, який проходив в Монголії в червні 2018 року. Через високий рівень водіння, ентузіазм і командний дух, команда BMW Motorrad в спонтанному порядку вирішила «подвоїтися» і взяти шість жінок-райдерів GS в Монголію.

+ Детальніше

Зала слави.

Зала слави.

Найбільший виклик у житті, нові враження та задоволення від їзди: GS Trophy є і завжди буде легендою ендуро-пригод. Ось всі з них, з початку 2008 року - гонщики, які прагнули та підкорювали даличінь. Знайдіть свого чемпіона тут, у Залі Слави GS Trophy.

+ Детальніше

ВІДКРИТТЯ ТА ДОСВІД

Люди та місця.

Люди та місця.

Розвідники були схвильовані. Вони досліджували Монголію, і вони точно знали: це буде для вас ідеальна пригода GS, незалежно від того, чи брали ви участь у Міжнародному GS Trophy 2018, чи ви були зацікавлені в наступному. Вдихніть дух GS в Центральній Азії.

+ Детальніше

Дотримуйтесь стежок Trophy.

Дотримуйтесь стежок Trophy.

Ви заздрите учасникам міжнародного GS Trophy 2018 і хотіли б самостійно вивчити маршрути гонщиків? Це не повинно залишатися мрією: Enduro Park Andalusia пропонує вам унікальну можливість проїхати захоплюючими шляхами Монголії в цілому 2200 кілометрів на оригінальному мотоциклі GS Trophy 2018, провести ніч в типових юртах і познайомитися з культурою кочівників.

+ Детальніше

Дихайте повітрям пригод.

Дихайте повітрям пригод.

Можливо, ви не змогли взяти участь в міжнародному GS Trophy 2018 року, але дух GS всередині вас. Тоді у нас є рішення для вас: BMW Motorrad організовує індивідуальні пригоди на мотоциклах з досвідченими інструкторами, адаптованими до ваших навичок катання. Пропонується широкий спектр екскурсійних семінарів, які дають вам можливість відчути атмосферу пригод і глибше зануритися в світ GS. Портфоліо надзвичайно різноманітні, незалежно від того, новачок ви або досвідчений райдер. Де б ви не були в світі. Тому що немає ніяких обмежень, коли справа доходить до вас і вашого GS.

+ Детальніше

GS Trophy 2018

Більше пригод.

Більше пригод.

Красиві, захоплюючі краєвиди змушують серце кожного байкера битися швидше. На сьогоднішній день Міжнародний GS Trophy пройшов весь шлях до Тунісу, Південної Африки, Патагонії, Канади, Таїланду. П'ять команд перетнули стартову лінію в першому GS Trophy. В останньому взяли участь 19 команд. Більш того, пригоди на бездоріжжі стосуються не тільки чоловіків: в 2016 році до них приєдналася перша в світі жіноча команда. Їх непохитний дух змагання і блискучий талант до гонок підкорили глядачів.

+ Детальніше

Перетинаючи річки, маневруючи на своєму GS через зламані мости, піднімаючи командний дух. Піщаними і грязьовими дорогами, і кам'янистими стежками. Міжнародний GS Trophy 2018 року, без сумніву, є одним з найбільших позашляхових змагань в світі - і ви можете стати його частиною. Неважливо, якщо ви любитель. Вам просто потрібно бути в формі, привести свої вміння і розум в дію, продемонструвати бойовий дух, і ви зможете подолати всі перешкоди.

+ Детальніше

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner