Концептуальні машини об'їжджають земну кулю.

Після свого дебюту в Європі на присвяченому сторіччю заході, що відбувся 7 березня, концепт-кар BMW VISION NEXT 100 відправляється у символічне світове турне у Китай, Великобританію та США, де мотоцикл майбутнього представлений в урочистому фіналі. Тема туру: "Знакові імпульси. Досвід майбутнього BMW Group". Будучи компанією з баченням, BMW Group використовує можливості цифрових технологій і вплив технологій на нашу приватну та професійне життя.

З Мюнхена BMW VISION NEXT 100 відправляється до Пекіна для свого азіатського дебюту. Концептуальні машини від MINI та Rolls-Royce у Лондоні.

Фінальна подія - світовий дебют концептуальної машини BMW Motorrad у Лос-Анджелесі 11 жовтня. Мотоцикл майбутнього починає приймати свою форму ще до того, як він буде представлений.

Виставка "Досвід майбутнього" у BMW Welt.

Одночасно з виставкою "Знакові імпульси. Досвід майбутнього BMW Group" ця виставка стартує на початку квітня у подвійному конусі бренд-центру BMW Welt (Світ BMW) у Мюнхені. У рамках ювілейного року виставка містить огляд тем і експонатів "Знакові імпульси".
+ Детальніше

Тимчасова виставка "100 шедеврів"

Щоб відзначити сотий день народження BMW Group, тимчасова виставка "100 шедеврів" представляє сто важливих етапів в історії BMW. Починаючи з 7 березня, відвідувачі музею BMW можуть подивитися шедеври компанії за останні сто років, такі як BMW 328, BMW 507 або BMW Turbo. Виставка також ілюструє новаторські рішення, які сформували компанію та її захоплюючу історію донині.
+ Детальніше

Чотири бачення. Чотири концептуальні машини.

Відвідувачі Олімпійського залу отримують уявлення про концептуальний автомобіль BMW VISION NEXT 100.

Про концептуальні машини

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner