Чотири бачення. Чотири концептуальні машини.

У ювілейний рік BMW Group дивиться вперед: як виглядають машини майбутнього?

Протягом року чотири концептуальні машини дають вам уявлення про те, що буде в майбутньому. Марки BMW, MINI, Rolls-Royce і BMW Motorrad малюють уявну картину майбутнього світу мобільності. BMW Motorrad відмінно поєднує все це, представивши у жовтні концептуальний мотоцикл у Санта-Моніці.

На урочистому відкритті ювілейного року у Мюнхенському Олімпійському залі відбувся надихаючий попередній показ футуристичних проектів. На святкуванні ювілею була представлена перша з чотирьох концептуальних машин. Бренд BMW почав з того, що продемонстрував, як буде виглядати мобільність у найближчі десятиліття, на світовій прем'єрі футуристичного автомобіля BMW VISION NEXT 100. Завіси інших концептуальних машин будуть відкриті у найближчі місяці.

BMW Vision Next 100.

"Якщо ти можеш собі це уявити, є хороші шанси, що ти зможеш це реалізувати", - говорить Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент BMW Group Design. Його дизайнери створили машину BMW VISION NEXT 100, яка об'єднує два режими руху: автономне водіння, завдяки чому водій може просто сидіти склавши руки або займатися іншими справами; і звичний режим водіння BMW, який не повинен бути забутий у все більш цифровому світі.
+ Детальніше

Передбачення для концептуального мотоцикла.

BMW Motorrad втілює радість від їзди на двох колесах. Погляд у майбутнє скаже вам, що мотоцикл буде сприяти небаченій свободі. Інтелектуальні технології дозволяють водієві максимально ефективно використовувати кожен момент - в ідеальному балансі захоплюючого задоволення від їзди та максимальної безпеки.
Смарт-обладнання розширює можливості водія та пропонує йому нові маршрути. Концептуальна машина BMW Motorrad буде представлена ​​в рамках світового турне BMW Group 11 жовтня у Лос-Анджелесі.
+ Детальніше

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner