Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW R 18.

ВІДЧУТТЯ СВОБОДИ.

Новий R 18 - це концентрація легендарних особливостей мотоциклів BMW, зосередження нашої вікової історії. Величезний опозитний двигун, відкритий карданний вал, схожий на краплю бак і чорне забарвлення з подвійними білими лініями. Тут все так само, як і в наших перших мотоциклах, але на зовсім іншому рівні. Найбільший опозитний двигун BMW, який ми коли-небудь робили, повний набір систем безпеки і унікальні можливості для кастомізації. Цей круїзер можна сміливо назвати серцем нашої компанії. Час познайомитися з ним ближче.

Дизайн R 18

Подвійні лінії і хромована поверхня - характерні особливості дизайну, поряд з емблемою і написом First Edition.

Справжній круїзер. Такий, яким він має бути.

Серцем будь-якого мотоцикла є його двигун. А у випадку з круїзером R 18, мотор - це ще і ключовий елемент дизайну. Низький і довгий силует з каплевидним баком відсилає до легендарної моделі BMW R 5 - мотоциклу, який не знав собі рівних в 1930-х. І, звичайно, новий R 18 пропонує безмежні можливості для кастомізації. Це стосується форми керма, крил та розміру коліс.

+ Детальніше
КОНФІГУРАТОР

Відчуйте звук нового R 18

Ми робимо опозитні двигуни з 1923 року - і ця концепція жодного разу нас не підводила.  І ось найбільший опозитний двигун за всю історію BMW, демонстративно розмістився на новому R 18. Цифри говорять самі за себе: робочий об'єм 1802 куб.см. і крутний момент 158 Нм, причому більше 150 Нм доступно з 2000 до 4000 об/хв. Потужність цього низькообертового монстра також вражає: 91 к.с. Це означає, що ситуація завжди буде в ваших руках.
+ Детальніше
1802
об'єм, куб.см.
158
Нм, крутний момент при 3000 об/хв
690
мм, висота сидіння
290
км, запас ходу

Правильний шлях - Ваш власний.

#soulfuel - це наша пристрасть до мотоциклів і їзді на них. Ми - велика родина з єдиними цінностями. А ви з нами?
+ Детальніше